ZÁPAS
29.06.17 | 1. kolo | Niki Kaliyanda Poonacha | Philip Bachmaier | 6-3, 6-2 | Sri Lanka | antuka |
ŠTATISTIKY
Niki Kaliyanda Poonacha | Philip Bachmaier | |
1. podanie % | 31/53 (58%) | 35/66 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/31 (81%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/22 (50%) | 15/31 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 32/66 (48%) | 17/53 (32%) |
Vyhrané body celkom | 68/119 (57%) | 51/119 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
30.10.96, 27 rokov
30.10.96, 27 rokov
Niki Kaliyanda Poonacha vs. Philip Bachmaier - Vzájomné zápasy
29.06.17 | 1. kolo | Niki Kaliyanda Poonacha | Philip Bachmaier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Sri Lanka | antuka |
Niki Kaliyanda Poonacha form & Philip Bachmaier form
Niki Kaliyanda Poonacha - posledné zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Andres Andrade | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nick Chappell | 7-64, 7-68 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Vilius Gaubas | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 3-6, 0-2, - Niki Kaliyanda Poonacha - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Dane Sweeny | 6-4, 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 6-3, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tráva | ||||
04.02.24 | vs. Muhammad Shoaib | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Nick Chappell | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Vishnu Vardhan | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 5-7, - Niki Kaliyanda Poonacha - skreč | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 2-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Martin Damm | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Gabriel Debru | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Piraino | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. David Poljak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Alex Barrena | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Luca Potenza | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Jose Statham | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Mustafa Dustov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Boris Butulija | 1-5, - Niki Kaliyanda Poonacha - skreč | detail zápasu |
Philip Bachmaier - posledné zápasy
M15 Aprilia - antuka | ||||
13.07.22 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.22 1. kolo | vs. Alessandro Ragazzi | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Mostafa Moens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Luca Fantini | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Andrea Pecorella | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Daniil Ostapenkov | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maksym Dovhusha | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
05.04.22 kvalifik. | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Paul Gravereau | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
24.03.22 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
22.03.22 kvalifik. | vs. Gregoire Jacq | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Cosimo Banti | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
17.03.22 1. kolo | vs. Hamza Karmoussi | 5-7, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
17.03.22 2. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.22 2. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.22 kvalifik. | vs. Mohamed Alami | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Aziz Dadabaev | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.01.22 1. kolo | vs. Maximus Jones | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Jakub Wojcik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-2, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Shohei Chikami | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Achondo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.21 kvalifik. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. David Tomic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |