ZÁPAS
29.08.18 | 1. kolo | Nik Razborsek | Max Houkes | 6-3, 6-4 | Netherlands F6 | antuka |
ŠTATISTIKY
Nik Razborsek | Max Houkes | |
1. podanie % | 30/57 (53%) | 37/65 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/30 (73%) | 22/37 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 16/27 (59%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/65 (43%) | 19/57 (33%) |
Vyhrané body celkom | 66/122 (54%) | 56/122 (46%) |
Dvojchyby | 5 | 1 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Nik Razborsek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Max Houkes | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nik Razborsek | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nik Razborsek | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nik Razborsek | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Max Houkes | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
5-3 | Max Houkes | |
6-3 |
2 | ||
0-0 | Max Houkes | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nik Razborsek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Max Houkes | |
0-0 | ||
Nik Razborsek | 1-2 | |
0-0, 40-30 | ||
2-2 | Max Houkes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nik Razborsek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Max Houkes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-3 | Max Houkes | |
5-3 | Max Houkes | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nik Razborsek | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nik Razborsek vs. Max Houkes - Vzájomné zápasy
29.08.18 | 1. kolo | Nik Razborsek | Max Houkes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Netherlands F6 | antuka |
Nik Razborsek form & Max Houkes form
Nik Razborsek - posledné zápasy
Davis Cup - tráva | ||||
10.03.20 Rubber 1 | vs. Aisam Qureshi | 6-4, 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
26.07.19 semifinále | vs. Adrian Obert | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.07.19 štvrťfinále | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
24.07.19 2. kolo | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Den - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Jay Zwinkels | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
02.06.19 štvrťfinále | vs. Martins Podzus | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.19 2. kolo | vs. Frane Nincevic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Jablonec - antuka | ||||
23.05.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Pavle Daljev | - | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 6-2, 3-3, Nikolas Walterscheid-Tukic - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.04.19 štvrťfinále | vs. Constantin Schmitz | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Max Houkes - posledné zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
01.03.24 semifinále | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 štvrťfinále | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Salvatore Caruso | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Clement Tabur | 4-6, 5-7 | detail zápasu |