ZÁPAS
23.10.18 | 1. kolo | Nik Razborsek | Edris Fetisleam | 6-4, 6-1 | Turkey F33 | antuka |
ŠTATISTIKY
Nik Razborsek | Edris Fetisleam | |
1. podanie % | 28/52 (54%) | 42/54 (78%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/28 (71%) | 18/42 (43%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/24 (50%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 31/54 (57%) | 20/52 (38%) |
Vyhrané body celkom | 63/106 (59%) | 43/106 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Edris Fetisleam | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nik Razborsek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Edris Fetisleam | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Nik Razborsek | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Edris Fetisleam | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nik Razborsek | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Edris Fetisleam | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nik Razborsek | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Edris Fetisleam | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nik Razborsek | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Edris Fetisleam | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nik Razborsek | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Edris Fetisleam | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nik Razborsek | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Edris Fetisleam | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nik Razborsek | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Edris Fetisleam | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nik Razborsek vs. Edris Fetisleam - Vzájomné zápasy
23.10.18 | 1. kolo | Nik Razborsek | Edris Fetisleam | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Turkey F33 | antuka |
Nik Razborsek form & Edris Fetisleam form
Nik Razborsek - posledné zápasy
Davis Cup - tráva | ||||
10.03.20 Rubber 1 | vs. Aisam Qureshi | 6-4, 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
27.09.19 štvrťfinále | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
26.07.19 semifinále | vs. Adrian Obert | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.07.19 štvrťfinále | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
24.07.19 2. kolo | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Den - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Jay Zwinkels | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
02.06.19 štvrťfinále | vs. Martins Podzus | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.19 2. kolo | vs. Frane Nincevic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Jablonec - antuka | ||||
23.05.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Pavle Daljev | - | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 6-2, 3-3, Nikolas Walterscheid-Tukic - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.04.19 štvrťfinále | vs. Constantin Schmitz | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Edris Fetisleam - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Radu Mihai Papoe | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
18.05.21 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 2-6, 1-0, - Edris Fetisleam - skreč | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Dragos Dima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 4-2, Adrian Mateo Bejenaru - skreč | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Timur Kiuamov | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.19 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.02.19 finále | vs. Dejan Katic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.19 semifinále | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.19 štvrťfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.19 2. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.19 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Luis Gomar Monio | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
02.12.18 semifinále | vs. Vladimir Korolev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.18 finále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.18 štvrťfinále | vs. Dejan Katic | 3-6, Dejan Katic - skreč | detail zápasu | |
30.11.18 2. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Milan Drinic | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu |