ZÁPAS
19.08.18 | 1. kolo kval. | Shonigmatjon Shofayziyev | Aleksandr Kalinin | 4-6, 7-65, 7-5 | Belarus F3 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
01.04.02, 22 rokov
01.04.02, 22 rokov
Shonigmatjon Shofayziyev vs. Aleksandr Kalinin - Vzájomné zápasy
19.08.18 | 1. kolo kval. | Shonigmatjon Shofayziyev | Aleksandr Kalinin | 4-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | Belarus F3 | tvrdý |
Shonigmatjon Shofayziyev form & Aleksandr Kalinin form
Shonigmatjon Shofayziyev - posledné zápasy
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Timur Sottimov | 4-6, 7-5, 2-10 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Allanur Garryyev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-77, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrey Nelich | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-4, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Guga Tavadze | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Uladzislau Zhuk | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 4-6, 6-0, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Andrey Golubev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Olimjon Nabiev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 6-75, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
Pakistan F2 - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
09.12.18 kvalifik. | vs. Barkat Khan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Igor Banicevic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
08.12.18 2. kolo kval. | vs. Hao Yuan Ng | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 6-2, 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
02.12.18 kvalifik. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Muhammad Nauman Aftab | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Thailand F7 - tvrdý | ||||
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.18 1. kolo kval. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Bessire | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Krishna Teja Ankam | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Aleksandr Kalinin - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.22 kvalifik. | vs. Alexandr Binda | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Freddie Ridout | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 3-6, 13-15 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Oliver Welch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Correa | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Oliver Welch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.22 kvalifik. | vs. Samir Hamza Reguig | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Ajay Pruthvi Nemakal | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Alessio Tramontin | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Sandro Szic | 6-0, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
10.06.22 2. kolo | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Igor Banicevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.22 kvalifik. | vs. Andreja Petrovic | 6-4, 0-6, 10-1 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Matija Samardzic | 4-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Yile Li | 6-3, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Adam Moundir | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.22 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 7-66, 10-12 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Laelson Rodrigues | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Genaro Marzialetti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Ray Ho | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Danyil Chornous | 6-1, 6-4 | detail zápasu |