ZÁPAS
09.10.19 | 1. kolo | Nicolas Alvarez Varona | Carlos Lopez Montagud | 0-6, 6-4, 6-4 | Roja de | antuka |
ŠTATISTIKY
Nicolas Alvarez Varona | Carlos Lopez Montagud | |
1. podanie % | 58/81 (72%) | 60/97 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 36/58 (62%) | 34/60 (57%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/23 (43%) | 20/37 (54%) |
Vyhrané break-bally | 4/14 (29%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 43/97 (44%) | 35/81 (43%) |
Vyhrané body celkom | 89/178 (50%) | 89/178 (50%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 7 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Carlos Lopez Montagud | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 0-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Carlos Lopez Montagud | |
0-0 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 0-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Carlos Lopez Montagud | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Nicolas Alvarez Varona | 0-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-6 |
2 | ||
0-0 | Carlos Lopez Montagud | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A | ||
Nicolas Alvarez Varona | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Carlos Lopez Montagud | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Carlos Lopez Montagud | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-2 | Carlos Lopez Montagud | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nicolas Alvarez Varona | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Carlos Lopez Montagud | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Carlos Lopez Montagud | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Carlos Lopez Montagud | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolas Alvarez Varona | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Carlos Lopez Montagud | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nicolas Alvarez Varona | 3-2 | |
0-0, 30-0 | ||
4-2 | Carlos Lopez Montagud | |
0-0, 30-0 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Carlos Lopez Montagud | |
0-0 | ||
Nicolas Alvarez Varona | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nicolas Alvarez Varona vs. Carlos Lopez Montagud - Vzájomné zápasy
17.03.24 | 1. kolo kval. | Nicolas Alvarez Varona | Carlos Lopez Montagud | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | Murcia Challenger | antuka |
24.06.21 | 2. kolo | Nicolas Alvarez Varona | Carlos Lopez Montagud | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | M25 Alkmaar | antuka |
09.10.19 | 1. kolo | Nicolas Alvarez Varona | Carlos Lopez Montagud | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Roja de | antuka |
02.10.19 | 1. kolo | Nicolas Alvarez Varona | Carlos Lopez Montagud | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Sabadell | antuka |
Nicolas Alvarez Varona form & Carlos Lopez Montagud form
Nicolas Alvarez Varona - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 6-0, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Leonardo Borrelli | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Elmer Moller | 5-7, 0-1, - Nicolas Alvarez Varona - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 2-4, - Nicolas Alvarez Varona - skreč | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Miguel Damas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Miguel Damas | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Alejo Sanchez Quilez | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 7-64, 3-4, Rafael Izquierdo Luque - skreč | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Borna Gojo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
04.02.23 semifinále | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.23 štvrťfinále | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.23 2. kolo | vs. Ryan Peniston | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 6-2, 6-77 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Carlos Lopez Montagud - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 1-4, - Carlos Lopez Montagud - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 1-0, Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Massimo Giunta | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
17.02.24 štvrťfinále | vs. Khumoun Sultanov | 6-77, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Dominique Graf | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Miguel Damas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Miguel Damas | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Felix Gill | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 štvrťfinále | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Manuel Mazza | 6-3, 6-2 | detail zápasu |