ZÁPAS
15.12.17 | semifinále | Nicolas Alvarez | Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 7-5 | Peru F1 | antuka |
ŠTATISTIKY
Nicolas Alvarez | Oscar Jose Gutierrez | |
1. podanie % | 36/67 (54%) | 43/65 (66%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/36 (64%) | 24/43 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 22/31 (71%) | 13/22 (59%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/65 (43%) | 22/67 (33%) |
Vyhrané body celkom | 73/132 (55%) | 59/132 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 6 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nicolas Alvarez vs. Oscar Jose Gutierrez - Vzájomné zápasy
21.10.19 | 1. kolo | Oscar Jose Gutierrez | Nicolas Alvarez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Lima Challenger | antuka |
01.10.18 | kvalifik. | Nicolas Alvarez | Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Campinas Challenger | antuka |
20.12.17 | 2. kolo | Oscar Jose Gutierrez | Nicolas Alvarez | Oscar Jose Gutierrez - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | Peru F2 | antuka |
15.12.17 | semifinále | Nicolas Alvarez | Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Peru F1 | antuka |
Nicolas Alvarez form & Oscar Jose Gutierrez form
Nicolas Alvarez - posledné zápasy
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Eduardo Ribeiro | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Eduardo Ribeiro | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Ambato Challenger - antuka | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.22 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.22 kvalifik. | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Villa Maria - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
18.09.22 | vs. Nicolas Jarry | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.22 Rubber 1 | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
27.08.22 semifinále | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.22 štvrťfinále | vs. Kimmer Coppejans | 6-4, 3-2, Kimmer Coppejans - skreč | detail zápasu | |
25.08.22 2. kolo | vs. Jan Choinski | 1-6, 6-1, 5-2, Jan Choinski - skreč | detail zápasu | |
23.08.22 1. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Facundo Mena | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.22 1. kolo | vs. Nicolas Barrientos | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Patrick Kypson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Jasel Beltre | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
08.07.22 štvrťfinále | vs. Gerald Melzer | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.07.22 2. kolo | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
05.07.22 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 7-64, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
01.07.22 semifinále | vs. Facundo Mena | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
30.06.22 štvrťfinále | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-74, 6-4, 7-67 | detail zápasu |
Oscar Jose Gutierrez - posledné zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. David Puig Molin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Asier Civera Martinez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Lapalu | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Giacomo Revelli | 6-72, 0-3, - Oscar Jose Gutierrez - skreč | detail zápasu |