ZÁPAS
06.08.16 | finále | Nicolae Frunza | Dragos Dima | 6-3, 6-0 | Romania F11 | antuka |
ŠTATISTIKY
Nicolae Frunza | Dragos Dima | |
1. podanie % | 25/37 (68%) | 29/58 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/25 (76%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/12 (50%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 35/58 (60%) | 12/37 (32%) |
Vyhrané body celkom | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Nicolae Frunza vs. Dragos Dima - Vzájomné zápasy
27.05.18 | finále | Dragos Dima | Nicolae Frunza | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Romania F1 | antuka |
06.08.16 | finále | Nicolae Frunza | Dragos Dima | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Romania F11 | antuka |
29.07.16 | semifinále | Nicolae Frunza | Dragos Dima | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Romania F10 | antuka |
27.04.16 | 1. kolo | Nicolae Frunza | Dragos Dima | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | Hungary F2 | antuka |
26.10.15 | 1. kolo | Nicolae Frunza | Dragos Dima | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Turkey F43 | tvrdý |
15.06.15 | 1. kolo | Dragos Dima | Nicolae Frunza | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Romania F5 | antuka |
11.05.15 | 2. kolo | Dragos Dima | Nicolae Frunza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Romania F2 | antuka |
Nicolae Frunza form & Dragos Dima form
Nicolae Frunza - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
07.10.22 štvrťfinále | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 0-3, - Nicolae Frunza - skreč | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
12.08.22 štvrťfinále | vs. Valerio Aboian | 7-67, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Nikola Kolyachev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Oleksandr Bielinskyi | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.07.22 kvalifik. | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
03.07.22 finále | vs. Duje Kekez | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.22 semifinále | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
01.07.22 štvrťfinále | vs. Dusan Obradovic | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
30.06.22 2. kolo | vs. Kristijan Juhas | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Radu Mihai Papoe | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.05.22 semifinále | vs. Mathys Erhard | 3-6, 1-4, - Nicolae Frunza - skreč | detail zápasu | |
20.05.22 štvrťfinále | vs. Ignacio Carou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.22 finále | vs. Deney Wassermann | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.22 semifinále | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.22 štvrťfinále | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.22 semifinále | vs. Valentin Royer | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.22 štvrťfinále | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.04.22 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Dragos Dima - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
08.11.22 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Rik Muller | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.10.22 štvrťfinále | vs. Maxime Chazal | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Razeghi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
02.09.22 štvrťfinále | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Antonin Bolardt | 7-5, 6-77, 7-61 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.21 semifinále | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.21 štvrťfinále | vs. Vladimir Korolev | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.21 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
11.09.20 štvrťfinále | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.20 kvalifik. | vs. Edris Fetisleam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Alex Cosmin Pavel | 6-0, 7-5 | detail zápasu |