ZÁPAS
18.04.16 | 2. kolo kval. | Neven Krivokuca | Besir Durguti | 6-73, 6-1, 6-2 | Hungary F1 | antuka |
ŠTATISTIKY
Chorvátsko
15.09.95, 28 rokov
11 814 $
15.09.95, 28 rokov
11 814 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maced?nsko
19.08.93, 30 rokov
14 205 $
19.08.93, 30 rokov
14 205 $
Neven Krivokuca vs. Besir Durguti - Vzájomné zápasy
18.04.16 | 2. kolo kval. | Neven Krivokuca | Besir Durguti | 6-73, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Hungary F1 | antuka |
20.07.15 | kvalifik. | Neven Krivokuca | Besir Durguti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Turkey F29 | antuka |
13.07.15 | 1. kolo kval. | Neven Krivokuca | Besir Durguti | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Turkey F28 | antuka |
Neven Krivokuca form & Besir Durguti form
Neven Krivokuca - posledné zápasy
Italy F32 - antuka | ||||
14.10.18 kvalifik. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-5, - Neven Krivokuca - skreč | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Sid Donarski | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F20 - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Adam Moundir | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F19 - antuka | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Petr Hajek | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Jeff Guerrero | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F18 - antuka | ||||
14.09.18 štvrťfinále | vs. Simone Roncalli | 0-6, 0-1, - Neven Krivokuca - skreč | detail zápasu | |
13.09.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.18 1. kolo | vs. Adam Moundir | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Belgium F10 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Michael Geerts | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Italy F24 - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Morocco F2 - antuka | ||||
26.07.18 štvrťfinále | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.18 2. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.18 1. kolo | vs. Fernando Bogajo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Morocco F1 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F25 - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 0-4, - Neven Krivokuca - skreč | detail zápasu | |
Turkey F22 - antuka | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Artur Shakhnubaryan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F21 - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Christopher Heyman | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F17 - antuka | ||||
11.05.18 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.05.18 2. kolo | vs. Vladislav Dubinsky | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.18 1. kolo | vs. Alexander Igoshin | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F16 - antuka | ||||
03.05.18 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Issam Haitham Taweel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F15 - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Petr Hajek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Mario Mansilla Diez | 2-6, 1-1, - Neven Krivokuca - skreč | detail zápasu | |
Croatia F3 - antuka | ||||
20.03.18 2. kolo kval. | vs. Antun Vidak | 6-1, 2-6, - Neven Krivokuca - skreč | detail zápasu | |
19.03.18 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F10 - antuka | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Shahin Khaledan | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Mert Celik | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Themi Sitzoukis | 6-0, 3-0, Themi Sitzoukis - skreč | detail zápasu |
Besir Durguti - posledné zápasy
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Davud Amirov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 7-64, 6-77, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mal Agushi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Jakub Paul | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Andre Biro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andre Biro | 7-5, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
03.05.22 2. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Gengo Kikuchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. David Hough | 6-0, 4-1, David Hough - skreč | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Manuele Ferrari | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
01.10.21 2. kolo | vs. Louis Wessels | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.21 kvalifik. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Danilo Raicevic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandar Tomas | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Kijac | 6-4, 6-3 | detail zápasu |