Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
01.09.95, 28 rokov
12 967 $
01.09.95, 28 rokov
12 967 $
Nerman Fatic vs. Gokberk Ergeneman - Vzájomné zápasy
23.11.16 | 1. kolo | Nerman Fatic | Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Turkey F47 | tvrdý |
20.04.15 | 1. kolo | Nerman Fatic | Gokberk Ergeneman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Turkey F16 | tvrdý |
Nerman Fatic form & Gokberk Ergeneman form
Nerman Fatic - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 finále | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
05.11.23 kvalifik. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 štvrťfinále | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - skreč | detail zápasu |
Gokberk Ergeneman - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 4-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Kaan Cepel | 6-2, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Riccardo Mascarini | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Luca Castagnola | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.19 1. kolo | vs. Colin Van Beem | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 0-3, - Gokberk Ergeneman - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.01.19 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.19 1. kolo | vs. Tom Fawcett | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.19 kvalifik. | vs. Edoardo Bottino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Benneweis Pramming | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
19.12.18 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.18 2. kolo kval. | vs. Ibrokhimjon Urinov | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Mark Burgos | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.12.18 kvalifik. | vs. Gibril Diarra | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Amar Avdovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Vladislav Melnic | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | Leon Hoeveler - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Vadim Alekseenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Thomas Bosancic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |