ZÁPAS
19.10.18 | štvrťfinále | Neil Pauffley | Shalva Dzhanashia | 6-2, 4-0, - skreč | Egypt F23 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Neil Pauffley | Shalva Dzhanashia | |
1. podanie % | 32/49 (65%) | 21/37 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/32 (66%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/17 (53%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 23/37 (62%) | 19/49 (39%) |
Vyhrané body celkom | 53/86 (62%) | 33/86 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Neil Pauffley | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Neil Pauffley | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Neil Pauffley | 4-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Neil Pauffley | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Neil Pauffley | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Neil Pauffley | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Neil Pauffley vs. Shalva Dzhanashia - Vzájomné zápasy
19.10.18 | štvrťfinále | Neil Pauffley | Shalva Dzhanashia | 6-2, 4-0, Shalva Dzhanashia - skreč | detail zápasu | Egypt F23 | tvrdý |
Neil Pauffley form & Shalva Dzhanashia form
Neil Pauffley - posledné zápasy
M25 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Daniil Zarichanskyy | 6-0, Daniil Zarichanskyy - skreč | detail zápasu | |
M25 Chiswick - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bolton - tvrdý I. | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Elliott Farmer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.19 kvalifik. | vs. Robert Strombachs | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
Thailand F9 - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Bernardo Saraiva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
04.11.18 kvalifik. | vs. George Botezan | 6-3, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
03.11.18 2. kolo kval. | vs. Tonkla Mulada | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Thailand F7 - tvrdý | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F23 - tvrdý | ||||
21.10.18 finále | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.18 semifinále | vs. David Perez Sanz | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.10.18 štvrťfinále | vs. Shalva Dzhanashia | 6-2, 4-0, Shalva Dzhanashia - skreč | detail zápasu | |
18.10.18 2. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.18 1. kolo | vs. Omni Kumar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F22 - tvrdý | ||||
14.10.18 finále | vs. David Perez Sanz | 7-67, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.18 semifinále | vs. Simone Roncalli | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
12.10.18 štvrťfinále | vs. Marco Brugnerotto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.18 2. kolo | vs. Karl Kiur Saar | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Issam Haitham Taweel | 6-75, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
27.09.18 štvrťfinále | vs. Aidan Mchugh | 5-7, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
26.09.18 2. kolo | vs. Alexis Canter | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Elliott Farmer | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 3-6, 6-1, 6-77 | detail zápasu |
Shalva Dzhanashia - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Thomas Faurel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 7-65, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Louis Tessa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
20.10.19 finále | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
19.10.19 semifinále | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.19 štvrťfinále | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Azamat Lukmanov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Timur Maulenov | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 7-62, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu |