Japonsko
11.06.93, 30 rokov
10 624 $
11.06.93, 30 rokov
10 624 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Naoki Takeda vs. Arthur Reymond - Vzájomné zápasy
26.02.18 | kvalifik. | Naoki Takeda | Arthur Reymond | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Tunisia F8 | tvrdý |
Naoki Takeda form & Arthur Reymond form
Naoki Takeda - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-2, 5-7, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Koray Kirci | 7-60, 3-0, Koray Kirci - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Franco Feitt | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Nick Chappell | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Connor Farren | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Guam - tvrdý | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Sho Katayama | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Winter Meagher | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Pak Long Yeung | 6-71, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Scott Duncan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Mornington - antuka | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Aaron Addison | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Mornington - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Harry Bourchier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Tom Evans | 6-73, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Joseph W. Van Meter | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Albury - tráva | ||||
24.02.19 1. kolo kval. | vs. Luke Jacob Gamble | 4-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
19.01.19 semifinále | vs. Agustin Velotti | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.01.19 štvrťfinále | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.19 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 1-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.19 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.19 kvalifik. | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 6-73, 10-6 | detail zápasu | |
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Akim Zarichanskyy | 1-0, Akim Zarichanskyy - skreč | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Andras Necz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.18 kvalifik. | vs. Igor Shrolik | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
17.12.18 2. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Arthur Reymond - posledné zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
30.04.23 finále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.04.23 štvrťfinále | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.23 štvrťfinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 finále | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
04.03.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.03.23 štvrťfinále | vs. Denys Klok | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | detail zápasu |