ZÁPAS
28.10.19 | kvalifik. | Naoki Tajima | Igor Ribeiro Marcondes | 6-4, 3-6, 10-6 | M25 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Naoki Tajima vs. Igor Ribeiro Marcondes - Vzájomné zápasy
28.10.19 | kvalifik. | Naoki Tajima | Igor Ribeiro Marcondes | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | M25 Monastir | tvrdý |
Naoki Tajima form & Igor Ribeiro Marcondes form
Naoki Tajima - posledné zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryotaro Shimomura | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Sam Oster | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Duncan Mccall | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 5-7, 6-4, 2-5, - Naoki Tajima - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Luke Sorensen | 7-63, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Benjamin Loccisano | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
18.01.24 štvrťfinále | vs. Sandro Kopp | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Mashari Nawaf | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Bortnichek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Tanguy Genier | 2-6, 6-0, 3-0, Tanguy Genier - skreč | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Matteo Covato | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Geni Inoue | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Kemal Arda Karakas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. August Holmgren | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Blake Bayldon | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Thomas Patton | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Blake Ellis | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Igor Ribeiro Marcondes - posledné zápasy
Blumenau Challenger - antuka | ||||
16.01.22 finále | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.22 semifinále | vs. Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.22 štvrťfinále | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 7-66, 7-64 | detail zápasu | |
13.01.22 2. kolo | vs. Matheus Amorim De Lima | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.01.22 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Rio De - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Nicolas Kicker | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.12.21 1. kolo | vs. Jose Pereira | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
12.12.21 finále | vs. Hugo Dellien | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.21 semifinále | vs. Juan Ignacio Londero | 7-65, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
10.12.21 štvrťfinále | vs. Pablo Cuevas | 2-6, 4-1, Pablo Cuevas - skreč | detail zápasu | |
08.12.21 2. kolo | vs. Orlando Luz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.21 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.21 kvalifik. | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Enrique Bogo | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 4-0, Luca Castelnuovo - skreč | detail zápasu | |
M25 Aparecida - antuka | ||||
13.11.21 semifinále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.21 štvrťfinále | vs. Matias Zukas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.21 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Brasilia - antuka | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.21 1. kolo | vs. Joao Pedro Guedes Dos Santos | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Kyle Seelig | 6-1, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.21 1. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Dan Added | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
27.08.21 štvrťfinále | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu |