Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
15.12.98, 25 rokov
15.12.98, 25 rokov
Muhammet Haylaz vs. Gustavs Lukstins - Vzájomné zápasy
21.01.18 | 2. kolo kval. | Muhammet Haylaz | Gustavs Lukstins | 6-1, 7-5 | detail zápasu | Turkey F3 | tvrdý |
Muhammet Haylaz form & Gustavs Lukstins form
Muhammet Haylaz - posledné zápasy
Turkey F14 - antuka | ||||
10.04.18 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F13 - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Philip Wilbert Major | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F6 - tvrdý | ||||
14.02.18 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F5 - tvrdý | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F4 - tvrdý | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F3 - tvrdý | ||||
25.01.18 2. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.01.18 1. kolo | vs. Mousa Zayed | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.18 kvalifik. | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Gustavs Lukstins | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F2 - tvrdý | ||||
16.01.18 2. kolo kval. | vs. Alexandru Danes | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Hyeong Don Kim | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F1 - tvrdý | ||||
09.01.18 1. kolo | vs. Jonathan Gray | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F42 - antuka | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.17 1. kolo | vs. Kevin Kaczynski | 6-0, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
26.10.17 1. kolo | vs. Kevin Kaczynski | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Izmir Challenger - tvrdý | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
12.09.17 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.17 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F28 - tvrdý | ||||
04.08.17 semifinále | vs. Anil Yuksel | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.17 štvrťfinále | vs. Vladyslav Manafov | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.17 2. kolo | vs. Milen Ianakiev | 6-3, 6-77, 7-64 | detail zápasu | |
01.08.17 1. kolo | vs. Isaac Stoute | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F27 - antuka | ||||
27.07.17 2. kolo | vs. Dante Gennaro | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.07.17 1. kolo | vs. Sorin Andrei Iordache | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F26 - antuka | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Nikola Cacic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F24 - antuka | ||||
23.06.17 štvrťfinále | vs. Marc Sieber | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.17 1. kolo | vs. Aria Harajchi | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Gustavs Lukstins - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
19.06.20 1. kolo | vs. Marcis Garuts | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Slavic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Rudolfs Mednis | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F3 - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Bastien Denis | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F6 - tvrdý | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Ryuki Matsuda | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F3 - tvrdý | ||||
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Muhammet Haylaz | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Amir Hossein Badi | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Estonia F4 - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Pavel Filin | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Nicolas Uryson | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Poland F3 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F6 - tvrdý | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.16 kvalifik. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.16 2. kolo kval. | vs. Pavel Mirobyan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belgium F2 - antuka | ||||
09.06.14 1. kolo kval. | vs. Olaf De Weerdt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F1 - antuka | ||||
02.06.14 1. kolo kval. | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Switzerland F2 - koberec | ||||
24.03.14 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Switzerland F1 - koberec | ||||
17.03.14 2. kolo kval. | vs. Edoardo Tessaro | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Niccolo Apostolico | 6-3, 7-5 | detail zápasu |