Izrael
21.05.97, 26 rokov
21.05.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
05.05.99, 24 rokov
05.05.99, 24 rokov
Motvey Radionov vs. Ran Amar - Vzájomné zápasy
05.12.16 | 1. kolo kval. | Motvey Radionov | Ran Amar | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | Israel F17 | tvrdý |
03.10.16 | 2. kolo kval. | Motvey Radionov | Ran Amar | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Israel F15 | tvrdý |
30.05.16 | 2. kolo kval. | Motvey Radionov | Ran Amar | 6-76, 6-2, 7-60 | detail zápasu | Israel F9 | tvrdý |
Motvey Radionov form & Ran Amar form
Motvey Radionov - posledné zápasy
Israel F6 - tvrdý | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Roi Ginat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 3-0, Alexander Gaponenko - skreč | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
29.04.18 kvalifik. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
24.04.18 kvalifik. | vs. Jordan Hasson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
19.03.18 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.18 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Collin Johns | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Harry Skinner | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Ben Patael | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 kvalifik. | vs. Jordan Hasson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
08.06.17 2. kolo | vs. Igor Smilansky | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.17 1. kolo | vs. Iftah Yavetz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Ariel Ilarslan Russo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 kvalifik. | vs. Daniel Dudockin | 7-62, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Luke Johnson | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Ran Amar - posledné zápasy
M25 Netanya - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Vasilios Caripi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Aaron Addison | 6-73, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Lior Goldenberg | 7-5, 3-1, Lior Goldenberg - skreč | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Zohar Yaniv | 6-4, 6-74, 16-14 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Amit Vales | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Ofek Amoyal | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.03.20 2. kolo kval. | vs. Ioannis Brokakis | 1-6, 5-6, - Ran Amar - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.12.19 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, Alexandros Skorilas - skreč | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Amatiste | 0-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Delf Gohlke | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mile Matic | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu |