ZÁPAS
12.10.15 | 1. kolo | Motvey Radionov | Daniel Dudockin | 7-63, 6-4 | Israel F13 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Motvey Radionov | Daniel Dudockin | |
1. podanie % | 50/78 (64%) | 43/70 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/50 (74%) | 26/43 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/28 (36%) | 14/27 (52%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 30/70 (43%) | 31/78 (40%) |
Vyhrané body celkom | 77/148 (52%) | 71/148 (48%) |
Dvojchyby | 6 | 3 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
Izrael
21.05.97, 26 rokov
21.05.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
21.02.97, 27 rokov
21.02.97, 27 rokov
Motvey Radionov vs. Daniel Dudockin - Vzájomné zápasy
22.05.17 | kvalifik. | Daniel Dudockin | Motvey Radionov | 6-72, 6-1, 6-0 | detail zápasu | Israel F8 | tvrdý |
12.10.15 | 1. kolo | Motvey Radionov | Daniel Dudockin | 7-63, 6-4 | detail zápasu | Israel F13 | tvrdý |
29.04.13 | 1. kolo kval. | Daniel Dudockin | Motvey Radionov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Israel F8 | tvrdý |
Motvey Radionov form & Daniel Dudockin form
Motvey Radionov - posledné zápasy
Israel F6 - tvrdý | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Roi Ginat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 3-0, Alexander Gaponenko - skreč | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
29.04.18 kvalifik. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Tuval Barak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
24.04.18 kvalifik. | vs. Jordan Hasson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Omer Touchmair | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.18 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.18 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Mike Nathanel Engel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Collin Johns | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Harry Skinner | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Ben Patael | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
12.06.17 kvalifik. | vs. Jordan Hasson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
08.06.17 2. kolo | vs. Igor Smilansky | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.17 1. kolo | vs. Iftah Yavetz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Ariel Ilarslan Russo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Michael Boguslavsky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 kvalifik. | vs. Daniel Dudockin | 7-62, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Luke Johnson | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Daniel Dudockin - posledné zápasy
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Apuroop Patlolla Reddy | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Hiddleson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Kento Yamada | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-0, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Boris Pokotilov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Luca Keist | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Emmanuel Luria | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Leonardo Schmitz Frederico | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Adam Levi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
10.06.18 kvalifik. | vs. Barnaby Smith | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Leonardo Schmitz Frederico | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Yair Sarouk | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
24.04.18 kvalifik. | vs. Romain Bauvy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Nevo Gabriely | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Almog Levi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
07.06.17 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 6-4, 6-76, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
23.05.17 1. kolo | vs. Dekel Bar | 6-79, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Motvey Radionov | 6-72, 6-1, 6-0 | detail zápasu |