ZÁPAS
25.09.18 | 1. kolo | Moritz Thiem | Michael Vrbensky | 6-0, 6-1 | Turkey F29 | antuka |
ŠTATISTIKY
Moritz Thiem | Michael Vrbensky | |
1. podanie % | 27/54 (50%) | 14/36 (39%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/27 (74%) | 7/14 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/27 (56%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/36 (61%) | 19/54 (35%) |
Vyhrané body celkom | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Dvojchyby | 7 | 1 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Moritz Thiem | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Michael Vrbensky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Moritz Thiem | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Michael Vrbensky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Moritz Thiem | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Michael Vrbensky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Moritz Thiem | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Michael Vrbensky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Moritz Thiem | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Michael Vrbensky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Moritz Thiem | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Michael Vrbensky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Moritz Thiem | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Rakúsko
08.12.99, 24 rokov
08.12.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Moritz Thiem vs. Michael Vrbensky - Vzájomné zápasy
25.09.18 | 1. kolo | Moritz Thiem | Michael Vrbensky | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Turkey F29 | antuka |
Moritz Thiem form & Michael Vrbensky form
Moritz Thiem - posledné zápasy
M15 Anif - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
19.08.20 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Lenny Hampel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. David Pichler | 7-66, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Matthias A. Muller | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Tomas Liska | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ilarion Danilchenko | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Juraj Masar | 1-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Milos Karol | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Frane Nincevic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
27.07.19 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andreas Kramer | 1-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 6-0, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Christos Keisidis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Leon Hoeveler | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Burak Bilgin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Michael Vrbensky - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Botond Kisantal | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Jaime Faria | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Evan Furness | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Siim Troost | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 5-7, 7-64 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Zizou Bergs | - Michael Vrbensky - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Liam Draxl | 6-74, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Colin Markes | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Damien Wenger | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ivan Denisov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 7-67, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Samuel Brosset | 5-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |