ZÁPAS
27.06.17 | 1. kolo | Mor Bulis | Shahar Elbaz | 6-3, 6-3 | Israel F12 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Mor Bulis | Shahar Elbaz | |
1. podanie % | 31/45 (69%) | 33/53 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 25/31 (81%) | 20/33 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/14 (71%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/53 (47%) | 10/45 (22%) |
Vyhrané body celkom | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 8 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
03.02.97, 27 rokov
19 040 $
03.02.97, 27 rokov
19 040 $
Mor Bulis vs. Shahar Elbaz - Vzájomné zápasy
30.11.17 | 2. kolo | Mor Bulis | Shahar Elbaz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Israel F16 | tvrdý |
27.06.17 | 1. kolo | Mor Bulis | Shahar Elbaz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Israel F12 | tvrdý |
09.05.17 | 1. kolo | Mor Bulis | Shahar Elbaz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Israel F6 | tvrdý |
05.10.16 | 1. kolo | Mor Bulis | Shahar Elbaz | 6-75, 6-3, 7-66 | detail zápasu | Israel F15 | tvrdý |
06.09.16 | 1. kolo | Mor Bulis | Shahar Elbaz | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | Israel F11 | tvrdý |
Mor Bulis form & Shahar Elbaz form
Mor Bulis - posledné zápasy
All Lower - antuka | ||||
10.07.20 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
15.06.18 semifinále | vs. Edan Leshem | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.18 štvrťfinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-2, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.18 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | Alexey Zakharov - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.18 1. kolo | vs. Ram Kapach | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
04.05.18 semifinále | vs. Peter Kobelt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.18 štvrťfinále | vs. Hugo Voljacques | 4-2, Hugo Voljacques - skreč | detail zápasu | |
02.05.18 2. kolo | vs. Orel Ovil | 3-6, 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Alexander Gaponenko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
28.04.18 semifinále | vs. Alessandro Bega | 0-1, - Mor Bulis - skreč | detail zápasu | |
27.04.18 štvrťfinále | vs. Joshua Paris | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.04.18 2. kolo | vs. Yannai Barkai | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
25.04.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
22.03.18 2. kolo | vs. Peter Kobelt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.18 1. kolo | vs. Collin Johns | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. George Goldhoff | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
14.12.17 štvrťfinále | vs. Tom Jomby | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.17 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.17 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
07.12.17 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
01.12.17 štvrťfinále | vs. Scott Griekspoor | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.17 2. kolo | vs. Shahar Elbaz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.17 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Greece F10 - tvrdý | ||||
24.11.17 štvrťfinále | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.11.17 2. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.17 1. kolo | vs. Mousheg Hovhannisyan | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Shahar Elbaz - posledné zápasy
M25 Meitar - tvrdý | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Uisung Park | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Vasileios Voltirakis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Uisung Park | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. James Ibrahim | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 6-76, 0-3, - Shahar Elbaz - skreč | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Alexander Igoshin | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Dor Wertheimer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Bega | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alexander Lazov | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Greece F6 - tvrdý | ||||
02.11.18 štvrťfinále | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.18 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Dimosthenis Taramonlis | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.18 kvalifik. | vs. Roi Ginat | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
11.10.18 štvrťfinále | vs. Igor Smilansky | 2-6, 4-6 | detail zápasu |