ZÁPAS
21.08.18 | 1. kolo | Moez Echargui | Besir Durguti | 6-2, 6-1 | Serbia F3 | antuka |
ŠTATISTIKY
Moez Echargui | Besir Durguti | |
1. podanie % | 19/43 (44%) | 27/47 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/19 (89%) | 16/27 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/24 (63%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/47 (53%) | 11/43 (26%) |
Vyhrané body celkom | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Besir Durguti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Moez Echargui | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Besir Durguti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
2-1 | Besir Durguti | |
0-0, 40-30[BP] | ||
3-1 | Besir Durguti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Moez Echargui | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Besir Durguti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Moez Echargui | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Besir Durguti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Moez Echargui | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Besir Durguti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Moez Echargui | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Besir Durguti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Moez Echargui | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Besir Durguti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Maced?nsko
19.08.93, 30 rokov
14 205 $
19.08.93, 30 rokov
14 205 $
Moez Echargui vs. Besir Durguti - Vzájomné zápasy
21.08.18 | 1. kolo | Moez Echargui | Besir Durguti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Serbia F3 | antuka |
03.08.15 | 1. kolo | Moez Echargui | Besir Durguti | 7-61, 6-1 | detail zápasu | Tunisia F17 | antuka |
Moez Echargui form & Besir Durguti form
Moez Echargui - posledné zápasy
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-66, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Hoyoung Roh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Felix Gill | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Stefano Napolitano | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-75, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Arjun Kadhe | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Cyril Vandermeersch | 7-68, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Arthur Weber | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Lukas Pokorny | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Aunion | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Besir Durguti - posledné zápasy
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Davud Amirov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 7-64, 6-77, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mal Agushi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Jakub Paul | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Andre Biro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andre Biro | 7-5, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
03.05.22 2. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Gengo Kikuchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. David Hough | 6-0, 4-1, David Hough - skreč | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Manuele Ferrari | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
01.10.21 2. kolo | vs. Louis Wessels | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.21 kvalifik. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Danilo Raicevic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandar Tomas | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Kijac | 6-4, 6-3 | detail zápasu |