ZÁPAS
14.11.17 | 1. kolo | Mirko Martinez | Wei-De Lin | 6-4, 6-2 | Vietnam F2 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Mirko Martinez | Wei-De Lin | |
1. podanie % | 53/72 (74%) | 40/62 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/53 (64%) | 23/40 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/19 (58%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 29/62 (47%) | 27/72 (38%) |
Vyhrané body celkom | 74/134 (55%) | 60/134 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 2 | 1 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taipei (CHN)
05.02.96, 28 rokov
25 075 $
05.02.96, 28 rokov
25 075 $
Mirko Martinez vs. Wei-De Lin - Vzájomné zápasy
14.11.17 | 1. kolo | Mirko Martinez | Wei-De Lin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Vietnam F2 | tvrdý |
Mirko Martinez form & Wei-De Lin form
Mirko Martinez - posledné zápasy
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - skreč | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
13.05.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.05.23 semifinále | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.05.23 štvrťfinále | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.03.23 štvrťfinále | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
12.03.23 finále | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.23 semifinále | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.23 štvrťfinále | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Wei-De Lin - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Mika Brunold | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Timur Kiuamov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 7-67, 4-4, - Wei-De Lin - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Runze Yang | 1-0, Runze Yang - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.22 kvalifik. | vs. Noah Thurner | 7-65, 6-75, 12-10 | detail zápasu | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Nico Hornitschek | 6-2, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.22 kvalifik. | vs. Cesar Bourgois | 6-2, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. William Alsterback | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Pol Wattanakul | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Qun Gao | 5-7, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Arthur Weber | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Haadin Bava | 6-4, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Pasawee Reansuwong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Takashi Saito | 6-72, 3-6 | detail zápasu |