INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mirko Martinez vs. Max Houkes - Vzájomné zápasy
03.03.18 | 1. kolo kval. | Mirko Martinez | Max Houkes | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Egypt F8 | tvrdý |
Mirko Martinez form & Max Houkes form
Mirko Martinez - posledné zápasy
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - skreč | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
13.05.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.05.23 semifinále | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.05.23 štvrťfinále | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.03.23 štvrťfinále | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
12.03.23 finále | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.23 štvrťfinále | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.23 semifinále | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Max Houkes - posledné zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
01.03.24 semifinále | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 štvrťfinále | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Salvatore Caruso | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Clement Tabur | 4-6, 5-7 | detail zápasu |