ZÁPAS
01.05.18 | 1. kolo | Mirko Martinez | Joseph Imeh Ubon | 6-1, 6-1 | Nigeria F3 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Mirko Martinez | Joseph Imeh Ubon | |
1. podanie % | 17/44 (39%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 15/17 (88%) | 17/29 (59%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/27 (56%) | 4/18 (22%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/47 (55%) | 14/44 (32%) |
Vyhrané body celkom | 56/91 (62%) | 35/91 (38%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Mirko Martinez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Joseph Imeh Ubon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Joseph Imeh Ubon | |
2-1 | Joseph Imeh Ubon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mirko Martinez | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Joseph Imeh Ubon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mirko Martinez | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Mirko Martinez | 0-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Mirko Martinez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Joseph Imeh Ubon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mirko Martinez | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Joseph Imeh Ubon | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mirko Martinez | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Joseph Imeh Ubon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nigéria
09.05.97, 26 rokov
09.05.97, 26 rokov
Mirko Martinez vs. Joseph Imeh Ubon - Vzájomné zápasy
01.05.18 | 1. kolo | Mirko Martinez | Joseph Imeh Ubon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Nigeria F3 | tvrdý |
Mirko Martinez form & Joseph Imeh Ubon form
Mirko Martinez - posledné zápasy
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - skreč | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
13.05.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.05.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.05.23 semifinále | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.05.23 štvrťfinále | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.03.23 štvrťfinále | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
12.03.23 finále | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.23 štvrťfinále | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.23 semifinále | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Joseph Imeh Ubon - posledné zápasy
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 0-3, - Joseph Imeh Ubon - skreč | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 0-3, - Joseph Imeh Ubon - skreč | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Mohammed Mohammed | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Accra - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-73, 0-2, - Joseph Imeh Ubon - skreč | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Fumi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 5-7, 0-1, - Joseph Imeh Ubon - skreč | detail zápasu | |
22.04.19 kvalifik. | vs. Igor Banicevic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Emmanuel Audu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. William Bushamuka | 7-64, 7-66 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Idoko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.19 kvalifik. | vs. Joshua Rose | Joshua Rose - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Nigeria F5 - tvrdý | ||||
08.10.18 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.18 kvalifik. | vs. Benjamin Fumi | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Nigeria F4 - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Arnaud Sewanou | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zimbabwe F2 - tvrdý | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Bharath-Srinivasan Parthasarathy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Zimbabwe F1 - tvrdý | ||||
30.05.18 2. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 2-5, - Joseph Imeh Ubon - skreč | detail zápasu | |
28.05.18 1. kolo | vs. Kunal Vazirani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Uganda F4 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Boris Aguma | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.18 kvalifik. | vs. Andre Ku Meza | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nigeria F3 - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.04.18 kvalifik. | vs. Michael Junior Michael | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nigeria F2 - tvrdý | ||||
22.04.18 kvalifik. | vs. Stephan Gerritsen | 6-78, 6-74 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Michael Junior Michael | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Nigeria F1 - tvrdý | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Stephan Gerritsen | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.18 kvalifik. | vs. Anurag Nenwani | 7-611, 6-2 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-0, 6-3 | detail zápasu |