Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Austrália
22.10.90, 33 rokov
22.10.90, 33 rokov
Min-Kyu Song vs. Scott Browne - Vzájomné zápasy
21.07.14 | kvalifik. | Min-Kyu Song | Scott Browne | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Hong Kong | tvrdý |
Min-Kyu Song form & Scott Browne form
Min-Kyu Song - posledné zápasy
M25 Daegu - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 6-2, 1-6, 1-3, - Min-Kyu Song - skreč | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Sunghyeon Yoon | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Minjoon Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Harmon - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Harmon - tvrdý | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.22 1. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Connor Farren | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.04.22 kvalifik. | vs. Parikshit Somani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Hendrik Thada Grohbruegge | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Baotou Challenger - antuka | ||||
28.08.19 2. kolo | vs. James Duckworth | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mao-Xin Gong | 6-3, 6-79, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Ray Ho | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Uisung Park | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.19 štvrťfinále | vs. Yong-Kyu Lim | - | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Hyun Sik Go | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-4, 4-6, - Min-Kyu Song - skreč | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 0-4, - Min-Kyu Song - skreč | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
15.05.19 2. kolo | vs. Jason Jung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Evan Song | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Hong Chung | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Evan King | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kofu - tvrdý | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Scott Browne - posledné zápasy
Greece F10 - tvrdý | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Delf Gohlke | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Greece F9 - tvrdý | ||||
07.11.16 2. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Niculae | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Greece F8 - tvrdý | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Kevin Kralj | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Greece F7 - tvrdý | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Gabriel Currlin | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
24.10.16 2. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Australia F7 - tvrdý | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Australia F6 - tvrdý | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Brenton Chambers | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Australia F5 - tvrdý | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F16 - tvrdý | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Lorenzo Frigerio | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F15 - tvrdý | ||||
13.04.16 1. kolo | vs. Tinotenda Chanakira | 1-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F14 - tvrdý | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Tom Cecchetto | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
Turkey F13 - tvrdý | ||||
28.03.16 2. kolo kval. | vs. Vincent Van Den Honert | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Medhir Goyal | 6-3, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F12 - tvrdý | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Australia F2 - tráva | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Australia F1 - tvrdý | ||||
22.02.16 2. kolo kval. | vs. Lucas Vuradin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Hassan Bakkar | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Launceston Challenger - tvrdý | ||||
30.01.16 1. kolo kval. | vs. Aaron Addison | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Australia F11 - tvrdý | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Matthew Leffler | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
16.11.15 2. kolo kval. | vs. Jake Delaney | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Australia F10 - tvrdý | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Pearse Dolan | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Australia F9 - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Aoran Wang | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Australia F8 - tvrdý | ||||
12.10.15 2. kolo kval. | vs. Calum Puttergill | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Cole Smith | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Australia F7 - tvrdý | ||||
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Joel Pleydell | 7-65, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
Australia F6 - tvrdý | ||||
28.09.15 2. kolo kval. | vs. Caleb Boland | 7-65, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Damian Farinola | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Korea F7 - antuka | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Woo-Ram Kim | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Korea F6 - antuka | ||||
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Jun Nan Tao | 1-6, 3-6 | detail zápasu |