ZÁPAS
11.05.16 | 1. kolo | Miliaan Niesten | Sarp Agabigun | 3-6, 7-5, 6-1 | Turkey F19 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Miliaan Niesten | Sarp Agabigun | |
1. podanie % | 41/85 (48%) | 40/97 (41%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/41 (68%) | 18/40 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/44 (39%) | 26/57 (46%) |
Vyhrané break-bally | 9/19 (47%) | 7/13 (54%) |
Vyhrané body z returnu | 53/97 (55%) | 40/85 (47%) |
Vyhrané body celkom | 98/182 (54%) | 84/182 (46%) |
Dvojchyby | 10 | 6 |
Esá | 1 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Miliaan Niesten vs. Sarp Agabigun - Vzájomné zápasy
11.05.16 | 1. kolo | Miliaan Niesten | Sarp Agabigun | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | Turkey F19 | tvrdý |
Miliaan Niesten form & Sarp Agabigun form
Miliaan Niesten - posledné zápasy
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
08.02.20 1. kolo kval. | vs. Yannick Maden | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Soon-Woo Kwon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kaohsiung Challenger - koberec | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Alex Bolt | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Dhruv Sunish | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bangalore Challenger - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 7-65, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Ningboo Challenger - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Kaito Uesugi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Ji Hoon Son | - | detail zápasu | |
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Yan Bai | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Chuhan Wang | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
01.08.18 2. kolo | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.18 kvalifik. | vs. Tung-Lin Wu | 6-74, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Jumpei Yamasaki | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Scheveningen Challenger - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Antoine Bellier | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 0-6, 7-62, 5-7 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
10.06.18 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Donald Young | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Loughborough Challenger - tvrdý I. | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Igor Sijsling | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Mathieu Meyer | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F10 - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Sarp Agabigun - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.03.23 štvrťfinále | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 štvrťfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
08.12.22 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | detail zápasu |