Milen Ianakiev vs. Jack Gibbens 13.05.2019

Milen Ianakiev vs. Jack Gibbens 13.05.2019 - M15 Heraklion - porovnanie

ZÁPAS

13.05.191. kolo kval.Milen Ianakiev Jack Gibbens 6-2, 6-75, 10-8 Greece M15 Heraklion tvrdý

ŠTATISTIKY

10-8

Milen Ianakiev
Nemecko
20.07.95, 24 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
23.06.97, 22 rokov







Jack Gibbens
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Milen Ianakiev vs. Jack Gibbens - Vzájomné zápasy

13.05.191. kolo kval.Milen IanakievJack Gibbens6-2, 6-75, 10-8 detail zápasuGreece M15 Heraklion tvrdý

Milen Ianakiev - posledné zápasy

Bulgaria M15 Plovdiv - antuka
04.06.19
kvalifik.
vs. Andrea Bessire4-6, 2-6 prehradetail zápasu
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Cosmin Ontica1-6, 6-4, 10-6 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
28.05.19
1. kolo
vs. Omni Kumar3-6, 5-7 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
23.05.19
2. kolo
vs. Andres Artunedo Martinavarr3-6, 4-6 prehradetail zápasu
22.05.19
1. kolo
vs. James Story6-3, 6-4 výhradetail zápasu
21.05.19
kvalifik.
vs. Alexandros Roumpis6-4, 6-2 výhradetail zápasu
20.05.19
1. kolo kval.
vs. George Davies6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
14.05.19
kvalifik.
vs. Jesse Delaney6-75, 6-0, 5-10 prehradetail zápasu
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Jack Gibbens6-2, 6-75, 10-8 výhradetail zápasu
Bulgaria M15 Sozopol - tvrdý
09.05.19
2. kolo
vs. Kristian Lozan2-6, 4-6 prehradetail zápasu
08.05.19
1. kolo
vs. Quentin Gueydan6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Izrael M15 Tel - tvrdý
27.03.19
1. kolo
vs. Martin Van Der Meerschen3-6, 6-4, 4-6 prehradetail zápasu
26.03.19
1. kolo kval.
vs. Sahar Simon6-2, 6-3 výhradetail zápasu
26.03.19
kvalifik.
vs. Joshua Luck6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Bahrain M15 Manama - tvrdý
19.03.19
1. kolo
vs. Vitaliy Sachko6-4, 5-7, 3-6 prehradetail zápasu
Qatar M15 Doha - tvrdý
08.03.19
štvrťfinále
vs. Geoffrey Blancaneaux1-6, 2-6 prehradetail zápasu
07.03.19
2. kolo
vs. Adrian Obert6-4, 6-2 výhradetail zápasu
06.03.19
1. kolo
vs. Dalibor Svrcina6-3, 6-2 výhradetail zápasu
05.03.19
kvalifik.
vs. Alexandru Vasile Manole6-3, 7-5 výhradetail zápasu
04.03.19
1. kolo kval.
vs. Brian Bencic6-1, 6-1 výhradetail zápasu
USA M15 Tucson - tvrdý
13.02.19
1. kolo
vs. Jenson Brooksby2-6, 1-6 prehradetail zápasu
12.02.19
kvalifik.
vs. Luke Jacob Gamble6-2, 6-3 výhradetail zápasu
11.02.19
1. kolo kval.
vs. Jonah Wilson6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Dominican Republic Dominican Republic - tvrdý
05.12.18
2. kolo
vs. Simon Freund3-6, 4-6 prehradetail zápasu
04.12.18
1. kolo
vs. Dusty H. Boyer7-611, 6-74, 6-2 výhradetail zápasu
03.12.18
kvalifik.
vs. Philip Wilbert Major7-63, 6-3 výhradetail zápasu
02.12.18
2. kolo kval.
vs. Jesus Maleno Rosario6-3, 6-1 výhradetail zápasu
01.12.18
1. kolo kval.
vs. Tim Van Den Dijssel6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Dominican Republic Dominican Republic - tvrdý
28.11.18
2. kolo
vs. Oscar Jose Gutierrez6-4, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
27.11.18
1. kolo
vs. Daniil Zarichanskyy4-6, 6-1, 5-3, Daniil Zarichanskyy - skrečvýhradetail zápasu

Jack Gibbens - posledné zápasy

Mexico M15 Cancun - tvrdý
16.07.19
kvalifik.
vs. Noah Schachter1-6, 4-6 prehradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Edgar Hipolito Cruz Vazquez6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
10.07.19
1. kolo
vs. Carlos Hassey3-6, 3-6 prehradetail zápasu
09.07.19
kvalifik.
vs. Aron Pierce2-6, 3-6 prehradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Diego Bustamante6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
03.07.19
1. kolo
vs. Gerardo Lopez Villasenor4-6, 3-6 prehradetail zápasu
02.07.19
kvalifik.
vs. Rafael E. Grovas6-3, 6-2 výhradetail zápasu
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Ricardo Fernando Romero Estrada6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
26.06.19
1. kolo
vs. Justin Roberts6-4, 2-6, 4-6 prehradetail zápasu
25.06.19
kvalifik.
vs. Hillel Rousseau3-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Brandon Lam7-5, Brandon Lam - skrečvýhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Roee Benya4-6, 6-75 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Milen Ianakiev2-6, 7-65, 8-10 prehradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
07.05.19
kvalifik.
vs. Stamatis Kapiris4-6, 5-7 prehradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Filippos Astreinidis6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Spain M15 Las - antuka
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Alessandro Coppini6-4, 1-6, 2-10 prehradetail zápasu
United Kingdom M25 Sunderland - tvrdý I.
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Scott Duncan3-6, 5-7 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
04.02.19
1. kolo kval.
vs. Sho Shimabukuro0-6, 0-6 prehradetail zápasu
Spain M15 Manacor - antuka
07.01.19
1. kolo kval.
vs. Dennis Uspensky4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Greece Greece F8 - tvrdý
11.11.18
2. kolo kval.
vs. Martin Dimitrov3-6, 4-6 prehradetail zápasu
10.11.18
1. kolo kval.
vs. Kenta Kurita3-6, 6-1, 7-611 výhradetail zápasu
Greece Greece F7 - tvrdý
07.11.18
1. kolo
vs. Michail Pervolarakis4-6, 1-6 prehradetail zápasu
05.11.18
kvalifik.
vs. Stefano Battaglino3-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
04.11.18
2. kolo kval.
vs. Augusto Virgili6-1, 6-76, 6-2 výhradetail zápasu
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Dragan Grahovac6-4, 6-2 výhradetail zápasu
United Kingdom Great Britain - tvrdý I.
23.09.18
2. kolo kval.
vs. Jesse Ross3-6, 5-7 prehradetail zápasu
United Kingdom Great Britain - tvrdý
10.09.18
1. kolo kval.
vs. Jamie Asanee Praditngam3-6, 6-71 prehradetail zápasu
Spain Spain F21 - antuka
29.07.18
2. kolo kval.
vs. Julian Alexander Reynolds2-6, 2-6 prehradetail zápasu
28.07.18
1. kolo kval.
vs. Ruben Busch6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Spain Spain F20 - antuka
22.07.18
1. kolo kval.
vs. Adrian Exposito1-6, 1-6 prehradetail zápasu
<