ZÁPAS
02.03.20 | kvalifik. | Milan Welte | Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-1, 6-3 | M15 Faro | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Milan Welte | Jose Joaquin Miranda Cisneros | |
1. podanie % | 35/55 (64%) | 28/43 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/35 (63%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/20 (60%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 25/43 (58%) | 21/55 (38%) |
Vyhrané body celkom | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Jose Joaquin Miranda Cisneros | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Milan Welte | 0-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Jose Joaquin Miranda Cisneros | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Milan Welte | 2-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
3-1 | Jose Joaquin Miranda Cisneros | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Milan Welte | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Jose Joaquin Miranda Cisneros | |
6-1 |
2 | ||
Milan Welte | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jose Joaquin Miranda Cisneros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Milan Welte | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-1 | Jose Joaquin Miranda Cisneros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Milan Welte | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Jose Joaquin Miranda Cisneros | |
Milan Welte | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Jose Joaquin Miranda Cisneros | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Milan Welte | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
21.06.00, 23 rokov
21.06.00, 23 rokov
Milan Welte vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros - Vzájomné zápasy
02.03.20 | kvalifik. | Milan Welte | Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Faro | tvrdý |
Milan Welte form & Jose Joaquin Miranda Cisneros form
Milan Welte - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 2-6, 7-67, 7-61 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-2, 5-7, 10-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikolaos Chatziavraam | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. David Quayle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Jakub Filip | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Vit Kalina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lewie Lane | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Felix Balshaw | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Valentin Faure | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Affolter | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Taym Alazmeh | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Luca Wiedenmann | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Andre Steinbach | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.23 2. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Facundo Yunis | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Jose Joaquin Miranda Cisneros - posledné zápasy
M25 Denia - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Giacomo Revelli | 0-4, - Jose Joaquin Miranda Cisneros - skreč | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Juan Perello Cabezas | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Joaquin Ramos Membrives | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
29.06.21 kvalifik. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Jose-Manuel Goicoetxea-Fuster | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Marbella - tvrdý | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Joao Graca | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Michiel De Krom | 0-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Inaki Cabrera Bello | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 6-0, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Heber Adonis | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Adria Vallejo Ferrer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Joao Antonio | 1-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Villena - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Ben Patael | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Guilherme Sousa Severin | 2-6, 3-4, - Jose Joaquin Miranda Cisneros - skreč | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Evan Morgan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Adrien Guye | 6-1, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Marco Zocastello | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Francisco Cabral | 7-64, 1-0, Francisco Cabral - skreč | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Milan Welte | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Dennis Uspensky | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Tuur Heuvinck | 6-1, 7-64 | detail zápasu |