Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Portugalsko
26.09.01, 22 rokov
26.09.01, 22 rokov
Milan Welte vs. Andre Rodeia - Vzájomné zápasy
23.02.20 | 1. kolo kval. | Milan Welte | Andre Rodeia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Vale | tvrdý |
Milan Welte form & Andre Rodeia form
Milan Welte - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.03.24 štvrťfinále | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 2-6, 7-67, 7-61 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-2, 5-7, 10-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikolaos Chatziavraam | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. David Quayle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Jakub Filip | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Vit Kalina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lewie Lane | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Felix Balshaw | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Valentin Faure | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Affolter | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Taym Alazmeh | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Luca Wiedenmann | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Andre Steinbach | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.23 2. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Facundo Yunis | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Andre Rodeia - posledné zápasy
M25 Bakio - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Perez Martin | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Mungia - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Prat | 7-67, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Juan Estevez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Tiago Torres | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Luis Miguel Saraiva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Vasco Leote Prata | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Matt Ponchet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Lautaro Pane | 6-2, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Matt Ponchet | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 5-7, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
27.07.21 2. kolo kval. | vs. Joao Graca | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.07.21 kvalifik. | vs. Pietro Mugelli | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Illia Stoliar | 6-72, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Almada - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Marbella - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
06.07.20 1. kolo | vs. Jaime Faria | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 7-66, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Guilherme Sousa Severin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Filipe Brandao | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 kvalifik. | vs. Tiago Rodrigo Fernandes | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Guilherme Silva (POR) | Guilherme Silva (POR) - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Sao - tvrdý | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 6-1, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Daniel Batista | 1-6, 3-6 | detail zápasu |