ZÁPAS
16.05.19 | 2. kolo | Milan Drinic | Takashi Saito | 6-4, 6-2 | M25 Doboj | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Takashi Saito | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Milan Drinic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Takashi Saito | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Milan Drinic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Takashi Saito | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Milan Drinic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Takashi Saito | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Milan Drinic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Takashi Saito | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Milan Drinic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Takashi Saito | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Milan Drinic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Takashi Saito | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Milan Drinic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Takashi Saito | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Milan Drinic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Takashi Saito | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Milan Drinic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Milan Drinic vs. Takashi Saito - Vzájomné zápasy
16.05.19 | 2. kolo | Milan Drinic | Takashi Saito | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M25 Doboj | antuka |
Milan Drinic form & Takashi Saito form
Milan Drinic - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-75, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Kuraica | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-0, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Novak Novakovic | 6-3, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.06.23 štvrťfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, Sergei Pogosian - skreč | detail zápasu |
Takashi Saito - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Martin Katz | 7-62, 3-6, 0-2, - Takashi Saito - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Lilian Marmousez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.09.21 1. kolo | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Valentino De Pellegrin | 6-3, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Youcef Rihane | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
21.06.21 kvalifik. | vs. Jake Van Emburgh | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 5-7, - Takashi Saito - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.05.21 2. kolo | vs. Alexander Donski | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
05.05.21 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.05.21 kvalifik. | vs. Marcello Serafini | 7-5, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Cian Maguire | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Emiliano Troche | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Amil Dodds | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.21 kvalifik. | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 6-4, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Mate Valkusz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Marco Miceli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.21 kvalifik. | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
09.01.20 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 7-67, 4-6, 4-6 | detail zápasu |