ZÁPAS
01.07.13 | 2. kolo kval. | Mikhail Korovin | Mikhail Balmashev | 6-2, 2-6, 7-66 | Bulgaria F6 | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
05.08.90, 33 rokov
05.08.90, 33 rokov
Mikhail Korovin vs. Mikhail Balmashev - Vzájomné zápasy
01.07.13 | 2. kolo kval. | Mikhail Korovin | Mikhail Balmashev | 6-2, 2-6, 7-66 | detail zápasu | Bulgaria F6 | antuka |
Mikhail Korovin form & Mikhail Balmashev form
Mikhail Korovin - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Parisca | - | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Szekesfehervar - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - skreč | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - skreč | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Murcia - antuka | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-0, 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Mikhail Balmashev - posledné zápasy
Banja Luka - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Andreas Haider-Maurer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sopot Challenger - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 6-4, 2-4, - Mikhail Balmashev - skreč | detail zápasu | |
Caltanissetta Challenger - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Marc Sieber | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Marc Giner | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F44 - antuka | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F6 - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo kval. | vs. Nikola Nedyalkov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.07.13 2. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 2-6, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
Bulgaria F5 - antuka | ||||
24.06.13 1. kolo kval. | vs. Radoslav Shandarov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.06.13 2. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F23 - antuka | ||||
10.06.13 kvalifik. | vs. Aykut Sezgin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.13 1. kolo | vs. Mikhail Biryukov | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.13 1. kolo kval. | vs. Durukan Durmus | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Bulgaria F3 - antuka | ||||
27.05.13 2. kolo kval. | vs. Pavel Snobel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.05.13 1. kolo kval. | vs. Radoslav Vladimirov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bulgaria F2 - antuka | ||||
20.05.13 2. kolo kval. | vs. Pascual Lucas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.05.13 kvalifik. | vs. Ondrej Vaculik | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.13 1. kolo kval. | vs. Yumer Yumerov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - antuka | ||||
13.05.13 2. kolo kval. | vs. Plamen Milushev | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.05.13 kvalifik. | vs. Vasil Shandarov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.05.13 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F7 - tvrdý | ||||
18.02.13 2. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.13 1. kolo kval. | vs. Ruikai Wang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
16.07.12 1. kolo | vs. Colin Van Beem | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Armenia F2 - antuka | ||||
09.07.12 1. kolo | vs. Yahor Yatsyk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Armenia F1 - antuka | ||||
02.07.12 1. kolo | vs. Aleksandr Nedovyesov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F3 - antuka | ||||
21.05.12 1. kolo | vs. Gleb Sakharov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F2 - antuka | ||||
14.05.12 1. kolo | vs. Petar Trendafilov | 6-76, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Bulgaria F1 - antuka | ||||
07.05.12 1. kolo | vs. Aleksandr Nedovyesov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Russia F8 - antuka | ||||
29.08.11 1. kolo | vs. Anton Manegin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.11 2. kolo | vs. Andrey Kumantsov | 4-6, 2-6 | detail zápasu |