ZÁPAS
16.01.19 | 2. kolo | Mikael Ymer | Zsombor Piros | 4-6, 7-60, 6-2 | Koblenz Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Mikael Ymer | Zsombor Piros | |
1. podanie % | 62/102 (61%) | 58/100 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 40/62 (65%) | 32/58 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/40 (45%) | 17/42 (40%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 51/100 (51%) | 44/102 (43%) |
Vyhrané body celkom | 109/202 (54%) | 93/202 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Mikael Ymer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mikael Ymer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Zsombor Piros | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mikael Ymer | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Zsombor Piros | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mikael Ymer | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mikael Ymer | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Mikael Ymer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mikael Ymer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Zsombor Piros | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mikael Ymer | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mikael Ymer | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mikael Ymer | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Zsombor Piros | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mikael Ymer | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Zsombor Piros | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mikael Ymer | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0 | ||
7-60 |
3 | ||
0-0 | Zsombor Piros | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mikael Ymer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mikael Ymer | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Zsombor Piros | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mikael Ymer | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mikael Ymer | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mikael Ymer vs. Zsombor Piros - Vzájomné zápasy
16.01.19 | 2. kolo | Mikael Ymer | Zsombor Piros | 4-6, 7-60, 6-2 | detail zápasu | Koblenz Challenger | tvrdý I. |
Mikael Ymer form & Zsombor Piros form
Mikael Ymer - posledné zápasy
London - tráva | ||||
07.07.23 3. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 2-6, 7-62, 6-75, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 2-6, 6-3, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-3, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
29.06.23 štvrťfinále | vs. Mackenzie Mcdonald | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo | vs. Liam Broady | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 5-7, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lyon - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Arthur Fils | 5-6 | detail zápasu | |
22.05.23 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
18.05.23 štvrťfinále | vs. Richard Gasquet | 6-714, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 6-75, 4-4, - Mikael Ymer - skreč | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
17.03.23 2. kolo | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Radu Albot | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
24.02.23 štvrťfinále | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. David Goffin | David Goffin - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Radu Albot | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.23 kvalifik. | vs. Roman Safiullin | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.23 1. kolo kval. | vs. Borna Gojo | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.23 | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.23 Rubber 1 | vs. Mirza Basic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
29.01.23 finále | vs. David Goffin | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Zsombor Piros - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Titouan Droguet | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jules Marie | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 finále | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Quentin Halys | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Kevin Krawietz | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Joris De Loore | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 6-3, 6-78 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Pellegrino | 6-75, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Liam Broady | 6-2, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 2. kolo | vs. Mate Valkusz | - Zsombor Piros - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Calvin Hemery | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | detail zápasu |