ZÁPAS
10.01.19 | 3. kolo | Mikael Torpegaard | Norbert Gombos | 7-60, 6-3 | Columbus Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Mikael Torpegaard | Norbert Gombos | |
1. podanie % | 42/70 (60%) | 37/65 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/42 (79%) | 25/37 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/28 (43%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 29/65 (45%) | 25/70 (36%) |
Vyhrané body celkom | 74/135 (55%) | 61/135 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 10 | 6 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mikael Torpegaard | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Mikael Torpegaard | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-5 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Norbert Gombos | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0 | ||
7-60 |
2 | ||
Mikael Torpegaard | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Norbert Gombos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Norbert Gombos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Mikael Torpegaard | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mikael Torpegaard vs. Norbert Gombos - Vzájomné zápasy
21.03.19 | 3. kolo | Norbert Gombos | Mikael Torpegaard | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Lille Challenger | tvrdý I. |
10.01.19 | 3. kolo | Mikael Torpegaard | Norbert Gombos | 7-60, 6-3 | detail zápasu | Columbus Challenger | tvrdý I. |
Mikael Torpegaard form & Norbert Gombos form
Mikael Torpegaard - posledné zápasy
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
01.08.22 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-3, 0-6, 1-4, - Mikael Torpegaard - skreč | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
11.05.22 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
09.05.22 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Savannah Challenger - antuka | ||||
26.04.22 1. kolo | vs. Jack Sock | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Emilio Gomez | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
18.04.22 kvalifik. | vs. Andrew Harris | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Max Jacob Schnur | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 7-64, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.22 kvalifik. | vs. Christian Harrison | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-4, 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
21.03.22 kvalifik. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Lucas Catarina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tráva | ||||
04.03.22 | vs. Yuki Bhambri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Forli 4 - tvrdý I. | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Evan Furness | 1-6, 3-4, - Mikael Torpegaard - skreč | detail zápasu | |
16.02.22 1. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 7-64, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.22 1. kolo | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.22 štvrťfinále | vs. Jurij Rodionov | 7-61, 5-7, 3-4, - Mikael Torpegaard - skreč | detail zápasu | |
27.01.22 2. kolo | vs. Bjorn Fratangelo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.22 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Filip Horansky | 0-1, - Mikael Torpegaard - skreč | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
03.01.22 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Jason Jung | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.21 1. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Jack Sock | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
29.10.21 štvrťfinále | vs. Michael Mmoh | 1-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.21 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.21 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 6-74, 7-5, 3-0, Tennys Sandgren - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Bjorn Fratangelo | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Norbert Gombos - posledné zápasy
Ostrava Challenger - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Rottoli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - skreč | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu |