ZÁPAS
18.09.19 | 2. kolo | Mikael Torpegaard | Alexander Erler | 6-2, 6-71, 6-1 | Columbus Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Mikael Torpegaard | Alexander Erler | |
1. podanie % | 57/89 (64%) | 63/110 (57%) |
Vyhrané body z 1.podania | 44/57 (77%) | 39/63 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/32 (53%) | 22/47 (47%) |
Vyhrané break-bally | 5/17 (29%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 49/110 (45%) | 28/89 (31%) |
Vyhrané body celkom | 110/199 (55%) | 89/199 (45%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esá | 18 | 6 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Mikael Torpegaard | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Mikael Torpegaard | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6 | ||
6-71 |
3 | ||
0-0 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mikael Torpegaard | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mikael Torpegaard | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Mikael Torpegaard vs. Alexander Erler - Vzájomné zápasy
18.09.19 | 2. kolo | Mikael Torpegaard | Alexander Erler | 6-2, 6-71, 6-1 | detail zápasu | Columbus Challenger | tvrdý I. |
Mikael Torpegaard form & Alexander Erler form
Mikael Torpegaard - posledné zápasy
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
01.08.22 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-3, 0-6, 1-4, - Mikael Torpegaard - skreč | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
11.05.22 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
09.05.22 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Savannah Challenger - antuka | ||||
26.04.22 1. kolo | vs. Jack Sock | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Emilio Gomez | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
18.04.22 kvalifik. | vs. Andrew Harris | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Max Jacob Schnur | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Gijs Brouwer | 7-64, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.22 kvalifik. | vs. Christian Harrison | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-4, 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
21.03.22 kvalifik. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Lucas Catarina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tráva | ||||
04.03.22 | vs. Yuki Bhambri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Forli 4 - tvrdý I. | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Evan Furness | 1-6, 3-4, - Mikael Torpegaard - skreč | detail zápasu | |
16.02.22 1. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 7-64, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.22 1. kolo | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.22 štvrťfinále | vs. Jurij Rodionov | 7-61, 5-7, 3-4, - Mikael Torpegaard - skreč | detail zápasu | |
27.01.22 2. kolo | vs. Bjorn Fratangelo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.22 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Filip Horansky | 0-1, - Mikael Torpegaard - skreč | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
03.01.22 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Jason Jung | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.21 1. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Jack Sock | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
29.10.21 štvrťfinále | vs. Michael Mmoh | 1-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.21 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.21 1. kolo | vs. Tennys Sandgren | 6-74, 7-5, 3-0, Tennys Sandgren - skreč | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Bjorn Fratangelo | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Alexander Erler - posledné zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cagliari Challenger - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | detail zápasu |