ZÁPAS
30.10.17 | 2. kolo kval. | Mihnea Lorin Stefan Turcu | Matt Mcbride | 6-2, 6-2 | Tunisia F33 | antuka |
ŠTATISTIKY
Rumunsko
07.04.98, 26 rokov
07.04.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
16.05.94, 29 rokov
16.05.94, 29 rokov
Mihnea Lorin Stefan Turcu vs. Matt Mcbride - Vzájomné zápasy
30.10.17 | 2. kolo kval. | Mihnea Lorin Stefan Turcu | Matt Mcbride | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Tunisia F33 | antuka |
Mihnea Lorin Stefan Turcu form & Matt Mcbride form
Mihnea Lorin Stefan Turcu - posledné zápasy
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Mac Kiger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Christopher Bulus | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Peter Kuszynski | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Aurel Ciocanu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Ahmad Abd Rabuh | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Radu Florin Macovei | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Victor Alexandru Slavescu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Denislav Prodanov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Quentin Folliot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 0-2, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 1-3, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 6-71, 0-2, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 3-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-5, - Mihnea Lorin Stefan Turcu - skreč | detail zápasu |
Matt Mcbride - posledné zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Uryson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Luis Humberto Lopez | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.02.20 2. kolo kval. | vs. David Volfson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Ricardo David Mayagoitia | 7-65, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Michel Vernier | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Toby D. Boyer | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Yeudy Villar | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.19 kvalifik. | vs. Tennyson Whiting | 6-75, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 4-6, - Matt Mcbride - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Ricardo David Mayagoitia | 6-75, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Matias Pomar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Agustin Maria Gascia | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Alejandro Mendoza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Mousheg Hovhannisyan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 6-3, 1-0, Ren Nakamura - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
USA F28 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Uros Petronijevic | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
USA F27 - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Kevin Lam | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Uganda F4 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Arturs Lazdins | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
20.05.18 kvalifik. | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Uganda F3 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Sylvester Emmanuel | 6-0, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Uganda F2 - antuka | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bocchi | 0-6, 6-4, 6-710 | detail zápasu | |
Uganda F1 - antuka | ||||
29.04.18 kvalifik. | vs. Dariusz Lipka | 3-6, 0-6 | detail zápasu |