Rumunsko
13.02.98, 26 rokov
13.02.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
26.06.96, 27 rokov
26.06.96, 27 rokov
Mihnea Bara vs. Claudio Mircea - Vzájomné zápasy
17.08.15 | 1. kolo kval. | Mihnea Bara | Claudio Mircea | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Romania F13 | antuka |
Mihnea Bara form & Claudio Mircea form
Mihnea Bara - posledné zápasy
Romania F12 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Emilien Burnel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Eugen Durnescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F48 - antuka | ||||
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Semen Tripolskiy | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
Turkey F47 - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F46 - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Teodor Giusca | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Razvan Cosmin Enescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Razvan Bobleaga | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Dacian Simion | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Iulian Mihai Crisan Zara | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Ben Strauber | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Nicholas David Ionel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F16 - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Cristian Alexandru Andreescu | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F15 - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Stamatis Kapiris | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Javier Naser | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Maxim Bulat | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Andrei Patrui | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Di Maro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ezequiel Natalicchio | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Sergiu Darie Medesan | 1-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Juan Ignacio Cardini | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F6 - antuka | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Raphael Baltensperger | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Gleb Sakharov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Zhe Han Low | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.16 kvalifik. | vs. Thomas-Cristian Hodel | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Claudio Mircea - posledné zápasy
M25+H Bagneres - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Giuliano Basile Lobartolo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Jan Neuburger Higby | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 1-4, - Claudio Mircea - skreč | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Enmanuel Munoz | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.08.19 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiang Chiu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Qatar F6 - tvrdý | ||||
16.12.18 2. kolo kval. | vs. Matic Spec | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Yahor Yatsyk | Yahor Yatsyk - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Kenta Kurita | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Mihai Ducu | 3-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Cozma | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.16 1. kolo kval. | vs. Andrei Stefan Apostol | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Sergiu Rogoveanu | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Bodnariuk | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bulgaria F3 - antuka | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Vasil Shandarov | 6-3, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
30.05.16 2. kolo kval. | vs. Matias Howells | 3-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
30.05.16 kvalifik. | vs. Santiago Maresca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F2 - antuka | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Hristomir Mitsov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Danail Tarpov | 6-4, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. William Emanuel Birau | 6-2, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Sasha Supruniuk | 2-6, 6-2, 6-72 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Sergiu Darie Medesan | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.05.16 2. kolo kval. | vs. Maxim Bulat | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Croatia F4 - antuka | ||||
21.03.16 | vs. Thomas El Haddad | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Eduardo Dischinger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
30.11.15 1. kolo kval. | vs. Zdenek Derkas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F15 - antuka | ||||
31.08.15 2. kolo kval. | vs. Chris Anguelov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Dan Dumitrascu | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu |