Rumunsko
13.02.98, 26 rokov
13.02.98, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
20.09.99, 24 rokov
20.09.99, 24 rokov
Mihnea Bara vs. Ben Strauber - Vzájomné zápasy
24.07.17 | 1. kolo kval. | Mihnea Bara | Ben Strauber | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Romania F7 | antuka |
Mihnea Bara form & Ben Strauber form
Mihnea Bara - posledné zápasy
Romania F12 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Emilien Burnel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Eugen Durnescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F48 - antuka | ||||
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Semen Tripolskiy | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
Turkey F47 - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F46 - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Razvan Cosmin Enescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Teodor Giusca | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Razvan Bobleaga | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Teodor-Dacian Craciun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Dacian Simion | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Iulian Mihai Crisan Zara | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Ben Strauber | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Nicholas David Ionel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F16 - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Cristian Alexandru Andreescu | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F15 - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Stamatis Kapiris | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Javier Naser | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Maxim Bulat | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Andrei Patrui | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Di Maro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ezequiel Natalicchio | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Juan Ignacio Cardini | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Sergiu Darie Medesan | 1-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F6 - antuka | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Raphael Baltensperger | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Gleb Sakharov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Zhe Han Low | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.16 kvalifik. | vs. Thomas-Cristian Hodel | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Ben Strauber - posledné zápasy
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Ofek Shaaf | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Mihnea Bara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Alejo Michaux | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Timur Kiuamov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Daniel Osadchy | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
08.06.15 2. kolo kval. | vs. Alex Theiler | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
01.06.15 2. kolo kval. | vs. Matan Shay Ganzi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.06.15 1. kolo kval. | vs. Yuriy Kovalenko | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu |