ZÁPAS
06.06.17 | 1. kolo | Mihail Khaldeev | Kaza Vinayak Sharma | 3-0, - skreč | Uzbekistan F4 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Mihail Khaldeev | Kaza Vinayak Sharma | |
1. podanie % | 7/10 (70%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 6/7 (86%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z 2.podania | 2/3 (67%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 5/8 (63%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body celkom | 13/18 (72%) | 5/18 (28%) |
Dvojchyby | ||
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
Rusko
06.09.94, 29 rokov
06.09.94, 29 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Mihail Khaldeev vs. Kaza Vinayak Sharma - Vzájomné zápasy
06.06.17 | 1. kolo | Mihail Khaldeev | Kaza Vinayak Sharma | 3-0, Kaza Vinayak Sharma - skreč | detail zápasu | Uzbekistan F4 | tvrdý |
Mihail Khaldeev form & Kaza Vinayak Sharma form
Mihail Khaldeev - posledné zápasy
Russia F4 - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Svyatoslav Shainyan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Barnaby Smith | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
30.05.18 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.05.18 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Mirhalim Sultonov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Boburmirzo Odilov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Roman Blokhin | 7-65, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Azizhon Turgunov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Shahbaaz Khan | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Sardor Pulatov | 6-73, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý I. | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Kalinin | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý I. | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý I. | ||||
25.02.18 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Artem Strokan | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Jakub Kadora | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Dan Added | 1-6, 0-2, - Mihail Khaldeev - skreč | detail zápasu | |
Estonia F4 - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Dino Bonetta | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Filip Bergevi | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F30 - tvrdý | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Richard Torres | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F29 - tvrdý | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Nathan Lavanchy | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
21.08.17 kvalifik. | vs. Sardor Pulatov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
14.08.17 kvalifik. | vs. Pavel Filin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F5 - tvrdý | ||||
02.08.17 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo | vs. Vitaliy Kachanovskiy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F4 - tvrdý | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Vladimir Polyakov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Ruslan Mugtasimov | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Kaza Vinayak Sharma - posledné zápasy
M15 New - tvrdý | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.22 kvalifik. | vs. Shahbaaz Khan | 7-68, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bengaluru - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Dev Javia | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 2. kolo kval. | vs. Preston Brown | 3-4, - Kaza Vinayak Sharma - skreč | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Kunal Anand | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Dalwinder Singh | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.21 kvalifik. | vs. Yash Chaurasia | 3-6, 7-61, 10-7 | detail zápasu | |
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Kolkata - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Anirudh Chandrasekar | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Charles Minc | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Admir Kalender | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Yuttana Charoenphon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.12.19 2. kolo kval. | vs. Jayden Court | 1-3, - Kaza Vinayak Sharma - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Cem Ilkel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.19 1. kolo | vs. Tejas Chaukulkar | 7-61, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Ray Ho | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Sheng Tang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Rui-Xuan Wang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
20.09.19 štvrťfinále | vs. Ryota Tanuma | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Pol Wattanakul | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 6-2 | detail zápasu |