Miguel Damas vs. Roberto Ortega-Olmedo 16.06.2020

Miguel Damas vs. Roberto Ortega-Olmedo 16.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

16.06.201. koloMiguel Damas Roberto Ortega-Olmedo 7-6, 7-5 All Lower antuka

ŠTATISTIKY

1
Miguel Damas Miguel Damas podáva0-0
0-0, 0-40[BP]
0-1Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva
0-0, 0-30, 30-30, 40-40
Miguel Damas Miguel Damas podáva1-1
0-0
1-2Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva
0-0, 15-15, 15-30
Miguel Damas Miguel Damas podáva1-3
0-0, 15-15, 15-40[BP]
1-4Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva
0-0, 0-15, 0-40
Miguel Damas Miguel Damas podáva1-5
0-0
2-5Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva
0-0, 0-15
7-6
2
Miguel Damas Miguel Damas podáva0-0
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP]
0-1Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva
0-0, 15-15, 15-40
Miguel Damas Miguel Damas podáva0-2
0-0
1-2Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva
0-0, 15-0, 15-30
Miguel Damas Miguel Damas podáva1-3
0-0, 15-15, 15-40[BP]
1-4Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-40
Miguel Damas Miguel Damas podáva1-5
0-0
7-5

Miguel Damas
Španielsko
21.12.99, 20 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
14.04.91, 29 rokov




275
166
241 685 $
Roberto Ortega-Olmedo
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Miguel Damas vs. Roberto Ortega-Olmedo - Vzájomné zápasy

18.06.201. koloRoberto Ortega-OlmedoMiguel Damas6-2, 6-1 detail zápasu All Lower antuka
16.06.201. koloMiguel DamasRoberto Ortega-Olmedo7-6, 7-5 detail zápasu

Miguel Damas - posledné zápasy

All Lower - antuka
20.06.20
1. kolo
vs. Bernabe Zapata Miralles0-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Bernabe Zapata Miralles1-6, 4-6 prehradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Roberto Ortega-Olmedo2-6, 1-6 prehradetail zápasu
17.06.20
1. kolo
vs. Sergio Martos Gornes6-2, 6-4 výhradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Roberto Ortega-Olmedo7-6, 7-5 výhradetail zápasu
Portugal M15 Faro - tvrdý
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Gianmarco Amatiste6-2, 3-6, 8-10 prehradetail zápasu
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Paulo Fernandes7-5, 7-61 výhradetail zápasu
Portugal M15 Vale - tvrdý
27.02.20
2. kolo
vs. Tiago Cacao3-6, 4-6 prehradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Timo Legout2-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
24.02.20
kvalifik.
vs. Tiago Torres6-2, 6-1 výhradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Guilherme Sousa Severin7-5, 6-2 výhradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Juan Jose Lopez Gomez6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Spain M15 Paguera - antuka
20.02.20
2. kolo
vs. Carlos Sanchez Jover2-6, 6-76 prehradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Anas Fattar0-6, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
18.02.20
kvalifik.
vs. Maxime Mora6-4, 3-6, 10-5 výhradetail zápasu
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Ilya Rudiukov6-4, 7-64 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Lucas Bouquet6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Spain M15 Palmanova - antuka
12.02.20
1. kolo
vs. Alexander Weis4-6, 2-6 prehradetail zápasu
11.02.20
kvalifik.
vs. Sergi Perez Contri7-65, 6-75, 10-8 výhradetail zápasu
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Xavi Matas Ortega6-3, 7-5 výhradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Ilya Rudiukov6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
12.01.20
1. kolo kval.
vs. Benjamin Pietri4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
07.01.20
kvalifik.
vs. Adrian Bodmer7-69, 5-7, 9-11 prehradetail zápasu
07.01.20
2. kolo kval.
vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza6-3, 6-0 výhradetail zápasu
05.01.20
1. kolo kval.
vs. Daniel Bagnolini6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Spain M15 Telde - antuka
26.11.19
1. kolo
vs. Marvin Netuschil2-6, 6-77 prehradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
21.11.19
2. kolo
vs. Marek Gengel1-6, 1-6 prehradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Lewie Lane7-62, 6-4 výhradetail zápasu
19.11.19
2. kolo kval.
vs. Akim Zarichanskyy6-1, 6-0 výhradetail zápasu
19.11.19
kvalifik.
vs. Tae-Woo Lee6-1, 6-4 výhradetail zápasu

Roberto Ortega-Olmedo - posledné zápasy

All Lower - antuka
20.06.20
1. kolo
vs. Adria Soriano Barrera6-3, 6-1 výhradetail zápasu
19.06.20
1. kolo
vs. Kuzey Cekirge6-2, 4-6, 10-12 prehradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Miguel Damas6-2, 6-1 výhradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Sergio Martos Gornes6-3, 6-3 výhradetail zápasu
17.06.20
1. kolo
vs. Bernabe Zapata Miralles6-4, 1-6, 1-6 prehradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Miguel Damas6-7, 5-7 prehradetail zápasu
JAR Potchefstroom Challenger - tvrdý
11.03.20
1. kolo
vs. Jack Draper5-7, 3-6 prehradetail zápasu
JAR M25 Potchefstroom - tvrdý
06.03.20
štvrťfinále
vs. Sadio Doumbia6-3, 3-6, 0-6 prehradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Sidharth Rawat6-3, 6-2 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Carl Roothman6-2, 6-0 výhradetail zápasu
USA Columbus Challenger - tvrdý I.
24.02.20
1. kolo
vs. Diego Hidalgo6-75, 2-6 prehradetail zápasu
Mexico Morelos Challenger - tvrdý
21.02.20
štvrťfinále
vs. Juan Pablo Ficovich6-3, 5-7, 5-7 prehradetail zápasu
20.02.20
3. kolo
vs. Dmitry Popko7-5, 1-6, 6-0 výhradetail zápasu
19.02.20
2. kolo
vs. Gerardo Lopez Villasenor7-5, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
USA Cleveland Challenger - tvrdý I.
10.02.20
1. kolo
vs. Donald Young4-6, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
France Quimper Challenger - tvrdý I.
30.01.20
3. kolo
vs. Lukas Lacko2-6, 2-6 prehradetail zápasu
28.01.20
2. kolo
vs. Luca Vanni7-64, 6-1 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
16.01.20
1. kolo kval.
vs. Filip Horansky6-4, 5-7, 4-6 prehradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
24.01.20
štvrťfinále
vs. Tobias Kamke3-6, 3-6 prehradetail zápasu
23.01.20
3. kolo
vs. Evan Furness4-6, 6-2, 7-5 výhradetail zápasu
21.01.20
2. kolo
vs. Dan Added7-60, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
30.11.19
semifinále
vs. Daniel Michalski4-6, 4-6 prehradetail zápasu
29.11.19
štvrťfinále
vs. Peter Nagy6-1, 6-3 výhradetail zápasu
28.11.19
2. kolo
vs. Fabio Coelho6-0, 6-4 výhradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Stefano Battaglino6-1, 7-65 výhradetail zápasu
Portugal Maia Challenger - antuka
19.11.19
1. kolo
vs. Nuno Borges1-6, 6-79 prehradetail zápasu
India Pune Challenger - tvrdý
16.11.19
semifinále
vs. Jay Clarke3-6, 2-6 prehradetail zápasu
15.11.19
štvrťfinále
vs. Tim Van Rijthoven7-67, Tim Van Rijthoven - skrečvýhradetail zápasu
14.11.19
3. kolo
vs. Shuichi Sekiguchi6-2, 6-4 výhradetail zápasu
13.11.19
2. kolo
vs. Anirudh Chandrasekar6-3, 6-2 výhradetail zápasu
<