ZÁPAS
07.01.20 | 2. kolo kval. | Miguel Damas | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-3, 6-0 | M15 Manacor | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
11.08.00, 23 rokov
11.08.00, 23 rokov
Miguel Damas vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza - Vzájomné zápasy
07.01.20 | 2. kolo kval. | Miguel Damas | Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M15 Manacor | tvrdý |
Miguel Damas form & Alvaro Saez-Royuela Ariza form
Miguel Damas - posledné zápasy
Oeiras 3 - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-76, 6-77 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Adria Soriano Barrera | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tarragona - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Ignacio Buse | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Damien Wenger | 5-7, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Liam Gavrielides | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Darwin Blanch | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Matthew Summers | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Tom Gentzsch | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Guido Ivan Justo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 štvrťfinále | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Alvaro Saez-Royuela Ariza - posledné zápasy
M25 Gandia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 6-2, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Elijah Poritzky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 4-6, 7-5, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Pol Sanchez Vinas | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Michal Wozniak | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Andres Vazquez Machuca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Carles Batlle | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Donostia - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Arthur Reymond | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Albert Roglan | 4-6, 2-6 | detail zápasu |