INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Michiel De Krom vs. Mats Rosenkranz - Vzájomné zápasy
28.01.19 | kvalifik. | Michiel De Krom | Mats Rosenkranz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Michiel De Krom form & Mats Rosenkranz form
Michiel De Krom - posledné zápasy
M15 Villena - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Jack Loge | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Joao Portugal | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Noah Gabriel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Karl Friberg | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Naoya Honda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Andrea Meduri | 6-1, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Luka Talan Lopatic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Luka Mikrut | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Matteo Morazzi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Jerome Kym | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Carlos Guerrero Alvarez | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Hazem Naow | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Luka Talan Lopatic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Asier Meneses Perny | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Mats Rosenkranz - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
17.03.24 finále | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
24.09.23 finále | vs. Giles Hussey | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Harry Wendelken | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu |