ZÁPAS
28.06.17 | 1. kolo | Michal Schmid | Aaron Cortes Alcaraz | 6-3, 6-3 | Egypt F18 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Michal Schmid | Aaron Cortes Alcaraz | |
1. podanie % | 41/72 (57%) | 25/41 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/41 (76%) | 18/25 (72%) |
Vyhrané body z 2.podania | 15/31 (48%) | 8/16 (50%) |
Vyhrané break-bally | 3/3 (100%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 15/41 (37%) | 26/72 (36%) |
Vyhrané body celkom | 61/113 (54%) | 52/113 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 2 | 5 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
02.11.94, 29 rokov
21 854 $
02.11.94, 29 rokov
21 854 $
Michal Schmid vs. Aaron Cortes Alcaraz - Vzájomné zápasy
28.06.17 | 1. kolo | Michal Schmid | Aaron Cortes Alcaraz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Egypt F18 | tvrdý |
07.09.13 | 2. kolo kval. | Michal Schmid | Aaron Cortes Alcaraz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Seville Challenger | antuka |
Michal Schmid form & Aaron Cortes Alcaraz form
Michal Schmid - posledné zápasy
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Ilija Vucic | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
25.10.17 1. kolo | vs. Marek Gengel | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
France F21 - koberec | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Poland F10 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
09.08.17 1. kolo | vs. Alon Elia | 0-6, 0-2, - Michal Schmid - skreč | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
29.07.17 2. kolo kval. | vs. Roman Safiullin | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.17 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Poland F6 - antuka | ||||
22.07.17 semifinále | vs. Richard Gabb | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.07.17 štvrťfinále | vs. Bastian Wagner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.07.17 2. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
05.07.17 2. kolo | vs. Guillermo Olaso | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.17 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F18 - tvrdý | ||||
30.06.17 štvrťfinále | vs. Thomas Brechemier | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.17 2. kolo | vs. Junior A. Ore | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.17 1. kolo | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
31.05.17 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hungary F2 - antuka | ||||
16.05.17 1. kolo | vs. Ken Onishi | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hungary F1 - antuka | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. David Pichler | 2-6, 7-63, 6-75 | detail zápasu | |
Italy F7 - antuka | ||||
04.04.17 1. kolo | vs. Filippo Baldi | 2-6, 0-4, - Michal Schmid - skreč | detail zápasu | |
Italy F6 - antuka | ||||
28.03.17 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Italy F5 - antuka | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F10 - antuka | ||||
14.03.17 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F9 - antuka | ||||
07.03.17 1. kolo | vs. Lukas Mugevicius | 1-6, - Michal Schmid - skreč | detail zápasu | |
Italy F2 - koberec | ||||
27.02.17 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F3 - tvrdý | ||||
03.02.17 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.17 1. kolo | vs. Issam Haitham Taweel | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F2 - tvrdý | ||||
24.01.17 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F2 - koberec | ||||
17.01.17 1. kolo | vs. David Poljak | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
Germany F1 - koberec | ||||
11.01.17 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-5, 6-75, 2-6 | detail zápasu |
Aaron Cortes Alcaraz - posledné zápasy
Spain F21 - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 4-6, 1-5, - Aaron Cortes Alcaraz - skreč | detail zápasu | |
Spain F20 - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Carles Hernandez | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Pablo Montanes Gadea | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F19 - antuka | ||||
19.07.18 2. kolo | vs. Raul Brancaccio | 0-6, 6-77 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 7-64, 1-6, 7-64 | detail zápasu | |
Portugal F10 - tvrdý | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Daniel Batista | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F9 - tvrdý | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Nuno Borges | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.18 1. kolo | vs. Afonso Portugal | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F14 - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Niels Desein | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
03.06.18 kvalifik. | vs. Benjamin Winter Lopez | 7-5, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Alvaro Montijano Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-72, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
Spain F11 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Pol Sanchez Vinas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Adria Alvarez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Derek Simonsen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Uganda F2 - antuka | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Uganda F1 - antuka | ||||
03.05.18 2. kolo | vs. George Loffhagen | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.18 1. kolo | vs. Tommaso Gabrieli | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F10 - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Diego Hidalgo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F9 - antuka | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Michiel De Krom | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Bruno Mardones | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Samy Grace | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F13 - antuka | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F12 - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Francisco Vittar | 7-64, 6-2 | detail zápasu |