ZÁPAS
09.09.02 | 2. kolo kval. | Michal Przysiezny | Teimuraz Gabashvili | 6-3, 7-61 | Donetsk | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Michal Przysiezny vs. Teimuraz Gabashvili - Vzájomné zápasy
21.04.14 | 1. kolo | Teimuraz Gabashvili | Michal Przysiezny | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Barcelona | antuka |
02.02.14 | Teimuraz Gabashvili | Michal Przysiezny | 7-5, 7-5 | detail zápasu | Davis Cup | tvrdý I. | |
29.09.12 | 1. kolo kval. | Teimuraz Gabashvili | Michal Przysiezny | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Mons Challenger | tvrdý I. |
04.04.10 | semifinále | Michal Przysiezny | Teimuraz Gabashvili | 7-66, 4-6, 6-3 | detail zápasu | St. Brieuc | antuka |
31.08.04 | 1. kolo | Michal Przysiezny | Teimuraz Gabashvili | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Kiev | antuka |
09.09.02 | 2. kolo kval. | Michal Przysiezny | Teimuraz Gabashvili | 6-3, 7-61 | detail zápasu | Donetsk | antuka |
Michal Przysiezny form & Teimuraz Gabashvili form
Michal Przysiezny - posledné zápasy
Sopot Challenger - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
01.04.19 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Budapest Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.19 1. kolo | vs. Zsombor Piros | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Alexander Erler | 6-72, - Michal Przysiezny - skreč | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
16.01.19 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
07.04.18 | vs. Benjamin Lock | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Brayden Schnur | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
23.02.18 1. kolo kval. | vs. Sho Katayama | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Kyoto Challenger - koberec | ||||
22.02.18 2. kolo | vs. Tobias Kamke | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.18 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
06.01.18 1. kolo kval. | vs. Tennys Sandgren | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.17 kvalifik. | vs. Alejandro Gonzalez | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
30.12.17 1. kolo kval. | vs. Nathaniel Lammons | 4-6, 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Jordan Thompson | 1-6, 0-3, - Michal Przysiezny - skreč | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
08.10.17 2. kolo kval. | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Antonio Sancic | 4-6, 7-66, 3-2, Antonio Sancic - skreč | detail zápasu | |
Wroclaw Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.17 finále | vs. Jurgen Melzer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.17 semifinále | vs. Quentin Halys | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
03.03.17 štvrťfinále | vs. Mirza Basic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.03.17 2. kolo | vs. Lukas Lacko | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.17 1. kolo | vs. Andrey Golubev | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.17 kvalifik. | vs. Egor Gerasimov | 7-65, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.17 2. kolo kval. | vs. Yann Marti | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
18.02.17 1. kolo kval. | vs. Andriej Kapas | 7-68, 7-65 | detail zápasu | |
Budapest Challenger - tvrdý I. | ||||
08.02.17 1. kolo | vs. Mirza Basic | 4-6, 7-64, 6-71 | detail zápasu | |
06.02.17 kvalifik. | vs. Andrea Arnaboldi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.17 2. kolo kval. | vs. Liam Broady | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
04.02.17 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.17 1. kolo kval. | vs. Gleb Sakharov | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Teimuraz Gabashvili - posledné zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Joaquin Bianchi | - Teimuraz Gabashvili - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | - Teimuraz Gabashvili - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | detail zápasu |