Česká republika
13.10.89, 34 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Kazachstán
18.03.98, 26 rokov
Česká republika
13.06.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Gruzínsko
02.01.93, 31 rokov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Michal Konecny/Ondrej Krstev vs. Grigoriy Lomakin/George Tsivadze - Vzájomné zápasy
Michal Konecny form & Grigoriy Lomakin form
Michal Konecny/Ondrej Krstev - posledné zápasy
M15 Prague - tvrdý I. |
04.11.19 1. kolo | vs. Remy Bertola/Nicolas Uryson | 6-4, 2-6, 6-10 | | detail zápasu |
M15 Liberec - koberec |
21.10.19 štvrťfinále | vs. Adrian Bodmer/Jonas Trinker | 7-61, 7-64 | | detail zápasu |
21.10.19 semifinále | vs. Antonin Bolardt/Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
21.10.19 finále | vs. Petr Michnev/Petr Nouza | 6-74, 5-7 | | detail zápasu |
21.10.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson/Krystof Zapsky | 6-77, 6-3, 11-9 | | detail zápasu |
M15 Olomouc - koberec |
14.10.19 štvrťfinále | vs. Evzen Holis/Jan Jermar | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
14.10.19 finále | vs. Petr Michnev/Robert Rumler | 6-4, 4-6, 6-10 | | detail zápasu |
14.10.19 semifinále | vs. Antonin Bolardt/Andrew Paulson | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
14.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic/Jim Walder | 6-3, 7-65 | | detail zápasu |
M15 Minsk - tvrdý |
19.08.19 1. kolo | vs. Aleksei Khomich/Maxim Tybar | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
19.08.19 štvrťfinále | vs. Mikhail Fufygin/Roman Nashatyrkin | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
19.08.19 semifinále | vs. Artem Dubrivnyy/David Poljak | 4-6, 5-7 | | detail zápasu |
M15 Wroclaw - antuka |
01.07.19 1. kolo | vs. Jan Galka/Piotr Galus | 1-6, 6-2, 11-13 | | detail zápasu |
M25 Pardubice - antuka |
24.06.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov/Georgii Kravchenko | 6-4, 6-75, 10-12 | | detail zápasu |
M25+H Most - antuka |
27.05.19 1. kolo | vs. Roman Arendar/Jiri Jenicek | 7-65, 6-3 | | detail zápasu |
27.05.19 štvrťfinále | vs. Marek Gengel/Matej Vocel | 6-4, 4-6, 10-6 | | detail zápasu |
27.05.19 semifinále | vs. Tadeas Paroulek/Ondrej Styler | 4-6, 6-72 | | detail zápasu |
M15 Tbilisi - tvrdý |
29.04.19 finále | vs. Grigoriy Lomakin/George Tsivadze | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
29.04.19 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze/Dzianis Zharyn | 6-4, 4-6, 10-8 | | detail zápasu |
29.04.19 štvrťfinále | vs. Sarp Agabigun/Altug Celikbilek | Sarp Agabigun/Altug Celikbilek/George Tsivadze - nenastúpil(a/i) | | detail zápasu |
29.04.19 semifinále | vs. Shalva Dzhanashia/Yan Sabanin | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
Tunisia F4 - tvrdý |
29.01.18 štvrťfinále | vs. Jonathan Kanar/Laurent Lokoli | 6-4, 1-6, 5-10 | | detail zápasu |
29.01.18 1. kolo | vs. Andrea Casati/Davide Pozzi | 6-2, 5-7, 10-5 | | detail zápasu |
Grigoriy Lomakin/George Tsivadze - posledné zápasy
M25 Aktobe - tvrdý I. |
19.02.20 1. kolo | vs. Yunseong Chung/Djurabeck Karimov | 1-6, 1-6 | | detail zápasu |
M25 Aktobe - tvrdý I. |
12.02.20 1. kolo | vs. Timur Maulenov/Denis Yevseyev | 5-7, 3-6 | | detail zápasu |
M15 Bukhara - tvrdý |
14.10.19 1. kolo | vs. Maxim Krapivin/Sergei Pogosian | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
14.10.19 štvrťfinále | vs. Sagadat Ayap/Alexander Zgirovsky | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
M25 Almaty - tvrdý |
23.09.19 1. kolo | vs. Matvey Minin/Shonigmatjon Shofayziyev | 7-63, 3-6, 10-7 | | detail zápasu |
23.09.19 finále | vs. Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov | 5-7, 2-6 | | detail zápasu |
23.09.19 štvrťfinále | vs. Sagadat Ayap/Timur Khabibulin | 7-67, 6-75, 10-7 | | detail zápasu |
23.09.19 semifinále | vs. Alafia Ayeni/Vadym Ursu | 4-6, 6-4, 11-9 | | detail zápasu |
M15 Irpin - antuka |
27.05.19 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh/Saida'Lo Saidkarimov | 5-7, 3-6 | | detail zápasu |
M15 Irpin - antuka |
20.05.19 1. kolo | vs. Fabio Coelho/Peter Goldsteiner | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
20.05.19 semifinále | vs. Luke Johnson/Vladyslav Orlov | 6-3, 6-74, 6-10 | | detail zápasu |
20.05.19 štvrťfinále | vs. Tomas Liska/Vitalii Shcherba | 5-7, 7-65, 10-4 | | detail zápasu |
M15 Tbilisi - tvrdý |
29.04.19 semifinále | vs. Markos Kalovelonis/Aleksandre Metreveli | 4-6, 6-3, 15-13 | | detail zápasu |
29.04.19 finále | vs. Michal Konecny/Ondrej Krstev | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
29.04.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov/Pavel Shumeiko | 7-64, 7-5 | | detail zápasu |
29.04.19 štvrťfinále | vs. Mykhailo Kvantaliani/Saba Purtseladze | 3-6, 6-3, 10-4 | | detail zápasu |
Kazakhstan F8 - antuka |
24.09.18 semifinále | vs. Shalva Dzhanashia/Ivan Kalinin | 7-5, 6-2 | | detail zápasu |
24.09.18 finále | vs. Alexander Bury/Maksim Zubkou | 7-63, 6-3 | | detail zápasu |
24.09.18 1. kolo | vs. Roman Khassanov/Dostanbek Tashbulatov | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
24.09.18 štvrťfinále | vs. Sultan Narbekov/Bekzat Usipbekov | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
Kazakhstan F7 - antuka |
17.09.18 štvrťfinále | vs. Max Houkes/Bart Van Den Berg | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
17.09.18 semifinále | vs. Yan Bondarevskiy/Matvey Minin | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
17.09.18 1. kolo | vs. Alexander Igoshin/Yan Sabanin | 6-4, 4-6, 10-6 | | detail zápasu |
Belarus F3 - tvrdý |
20.08.18 semifinále | vs. Timofey Skatov/Alexander Zgirovsky | 4-6, 6-2, 10-6 | | detail zápasu |
20.08.18 finále | vs. Marek Gengel/David Poljak | 7-5, 7-64 | | detail zápasu |
20.08.18 1. kolo | vs. Roman Khassanov/Beibit Zhukayev | 6-0, 6-4 | | detail zápasu |
20.08.18 štvrťfinále | vs. Martin Beran/Joshua Paris | 4-6, 7-63, 10-7 | | detail zápasu |
Belarus F2 - tvrdý |
13.08.18 1. kolo | vs. Koray Kirci/Anil Yuksel | 6-4, 6-76, 9-11 | | detail zápasu |
Belarus F1 - tvrdý |
06.08.18 1. kolo | vs. Sarp Agabigun/Anil Yuksel | 7-5, 6-4 | | detail zápasu |
06.08.18 štvrťfinále | vs. Igor Smilansky/Fernando Yamacita | 7-5, 2-6, 13-15 | | detail zápasu |