ZÁPAS
18.03.16 | štvrťfinále | Michal Konecny | Anton Galkin | 6-1, 6-2 | Azerbaijan F5 | koberec |
ŠTATISTIKY
Michal Konecny | Anton Galkin | |
1. podanie % | 29/38 (76%) | 33/56 (59%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/29 (90%) | 18/33 (55%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/9 (67%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 31/56 (55%) | 6/38 (16%) |
Vyhrané body celkom | 63/94 (67%) | 31/94 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esá | 8 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Michal Konecny vs. Anton Galkin - Vzájomné zápasy
18.03.16 | štvrťfinále | Michal Konecny | Anton Galkin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Azerbaijan F5 | koberec |
Michal Konecny form & Anton Galkin form
Michal Konecny - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
10.07.20 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - skreč | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.20 štvrťfinále | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.20 štvrťfinále | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
01.11.19 štvrťfinále | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
25.10.19 štvrťfinále | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.19 štvrťfinále | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - skreč | detail zápasu |
Anton Galkin - posledné zápasy
Russia F7 - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Boborykin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
10.08.17 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.17 1. kolo | vs. Maxim Geraskin | 6-71, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Vladislav Shkurskiy | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Sergey Korneev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Daniiar Duldaev | 2-6, 6-4, 6-77 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo | vs. Denys Klok | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Alexey Nesterov (1998) | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
10.04.17 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
11.09.16 kvalifik. | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.16 2. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Russia F8 - tvrdý I. | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Temur Ismailov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F7 - tvrdý I. | ||||
29.08.16 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Vitaly Kozyukov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
10.08.16 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
29.07.16 štvrťfinále | vs. Ilya Lebedev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.16 2. kolo | vs. Alexey Baryshev | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
27.07.16 1. kolo | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
20.07.16 2. kolo | vs. Pirmin Haenle | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.16 1. kolo | vs. Tomas Vaise | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F3 - antuka | ||||
08.07.16 semifinále | vs. Marc Giner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
07.07.16 štvrťfinále | vs. Maxim Ratniuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.07.16 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.07.16 1. kolo | vs. Pavel Selivanovsky | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F2 - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F1 - antuka | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow Challenger - antuka | ||||
04.06.16 1. kolo kval. | vs. Richard Muzaev | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bulgaria F3 - antuka | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-3, 3-6, 1-2, - Anton Galkin - skreč | detail zápasu | |
01.06.16 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-4, 6-4 | detail zápasu |