ZÁPAS
07.10.19 | 2. kolo kval. | Michael Gloeckler | Robert Damian Savin | 6-1, 6-2 | M15 Burgas | antuka |
ŠTATISTIKY
Rakúsko
13.09.98, 25 rokov
13.09.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
28.11.01, 22 rokov
28.11.01, 22 rokov
Michael Gloeckler vs. Robert Damian Savin - Vzájomné zápasy
07.10.19 | 2. kolo kval. | Michael Gloeckler | Robert Damian Savin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Burgas | antuka |
Michael Gloeckler form & Robert Damian Savin form
Michael Gloeckler - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Jan Kumstat | 7-65, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Alan Abdullin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Jannik Maute | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Walter | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Jakub Kroslak | 6-4, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Wade Hermanus | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Egor Pleshivtsev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Aleksander Chayka | 3-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Rikl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 7-65, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 7-62, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Espen Lagarde | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Janis Graski | - | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jindacek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Austin Johnson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-4, 6-0 | detail zápasu |
Robert Damian Savin - posledné zápasy
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Ivailo Dechev | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Alexandru Vasile Manole | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Matej Sabanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Alexandru Vasile Manole | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Tiberiu Tudoran | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Jacopo Calvani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Tiberiu Tudoran | 7-5, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Angel Stefan Rascu | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Damian | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu |