ZÁPAS
27.02.19 | 1. kolo | Michael Geerts | Andrea Guerrieri | 6-0, 6-1 | M15 Faro | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Michael Geerts | Andrea Guerrieri | |
1. podanie % | 26/43 (60%) | 27/45 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/26 (65%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/17 (59%) | 2/18 (11%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/45 (67%) | 16/43 (37%) |
Vyhrané body celkom | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esá | 3 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Michael Geerts | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michael Geerts | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Michael Geerts | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Michael Geerts | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Michael Geerts | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michael Geerts | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Andrea Guerrieri | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Michael Geerts | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Michael Geerts vs. Andrea Guerrieri - Vzájomné zápasy
27.02.19 | 1. kolo | Michael Geerts | Andrea Guerrieri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Faro | tvrdý |
Michael Geerts form & Andrea Guerrieri form
Michael Geerts - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Filip Krajinovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Elias Ymer | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Oscar Otte | 5-7, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Mark Lajal | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Charles Broom | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Liam Gavrielides | 7-67, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jaime Faria | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-73, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Hynek Barton | 7-5, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Stijn Slump | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 6-77, 4-6 | detail zápasu |
Andrea Guerrieri - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Martin Klizan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Milan Welte | 6-74, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Adam Heinonen | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amit Vales | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jerome Kym | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Kai Lemstra | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Cox | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 6-72, 4-1, Alexey Vatutin - skreč | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Blockx | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 6-71, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Niklas Schell | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Henrique Rocha | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Andrea Colombo | 6-0, 6-2 | detail zápasu |