ZÁPAS
21.05.18 | kvalifik. | Mesa Mei | Pavle Daljev | 3-6, 6-4, 6-3 | Bosnia & | antuka |
ŠTATISTIKY
Mesa Mei | Pavle Daljev | |
1. podanie % | 50/83 (60%) | 58/100 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 30/50 (60%) | 39/58 (67%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/33 (52%) | 18/42 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/17 (29%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 43/100 (43%) | 36/83 (43%) |
Vyhrané body celkom | 90/183 (49%) | 93/183 (51%) |
Dvojchyby | 7 | 6 |
Esá | 1 | 9 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Mesa Mei | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-1 | Pavle Daljev | |
Mesa Mei | 1-2 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Mesa Mei | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mesa Mei | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 15-40, 30-40 | ||
Mesa Mei | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mesa Mei | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mesa Mei | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Mesa Mei | 2-2 | |
0-0, 40-15 | ||
Mesa Mei | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mesa Mei | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mesa Mei | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mesa Mei | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mesa Mei | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mesa Mei | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mesa Mei | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
USA
08.02.92, 32 rokov
08.02.92, 32 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
23.02.92, 32 rokov
23.02.92, 32 rokov
Mesa Mei vs. Pavle Daljev - Vzájomné zápasy
21.05.18 | kvalifik. | Mesa Mei | Pavle Daljev | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | Bosnia & | antuka |
Mesa Mei form & Pavle Daljev form
Mesa Mei - posledné zápasy
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Kenneth Raisma | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Joffrey De Schepper | 6-2, 0-6, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Tom Pisane | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Roko Horvat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Sava Radovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Singapore - tvrdý | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chinmay Bakshi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Pavle Daljev | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Petar Pjevcevic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ecuador F1 - antuka | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Asdrubal Gobernate | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
Serbia F6 - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Stefan Kabasaj | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canada F5 - tvrdý | ||||
05.07.16 1. kolo | vs. Justin Roberts | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.16 kvalifik. | vs. Mitchell Dobek | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Canada F3 - tvrdý | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Victor Krustev | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Mexico F5 - antuka | ||||
30.05.16 2. kolo kval. | vs. Francisco Vargas | 5-7, 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Gabriel Alvarez Rodriguez | 5-0, Gabriel Alvarez Rodriguez - skreč | detail zápasu | |
30.05.16 kvalifik. | vs. Robbie Mudge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F16 - antuka | ||||
02.05.16 | vs. Tetsuya Ota | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Stephen Madonia | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
USA F34 - tvrdý I. | ||||
23.11.15 1. kolo kval. | vs. Anthony Albright | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.15 2. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
12.09.15 1. kolo kval. | vs. Ante Pavic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F25 - tvrdý | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eguez | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Pavle Daljev - posledné zápasy
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | detail zápasu |