Turecko
16.08.98, 25 rokov
32 505 $
16.08.98, 25 rokov
32 505 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
18.02.97, 27 rokov
18.02.97, 27 rokov
Mert Naci Turker vs. Pelle Boerma - Vzájomné zápasy
23.09.19 | kvalifik. | Mert Naci Turker | Pelle Boerma | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Mert Naci Turker form & Pelle Boerma form
Mert Naci Turker - posledné zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 0-6, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-61, 10-5 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Quentin Folliot | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-4, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Joseph Phillips | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 0-1, - Mert Naci Turker - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Justin Engel | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Christian Fellin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. David Fix | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Ilia Simakin | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Obeid | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 3-6, 0-1, - Mert Naci Turker - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Daniel Ibragimov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Pelle Boerma - posledné zápasy
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.01.20 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Grasse - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detail zápasu |