ZÁPAS
02.07.14 | 1. kolo | Maximo Gonzalez | Alessandro Giannessi | 7-64, 6-2 | Todi Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
Maximo Gonzalez | Alessandro Giannessi | |
1. podanie % | 54/70 (77%) | 47/64 (73%) |
Vyhrané body z 1.podania | 37/54 (69%) | 31/47 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/16 (50%) | 3/17 (18%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 30/64 (47%) | 25/70 (36%) |
Vyhrané body celkom | 75/134 (56%) | 59/134 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 1 | 4 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Maximo Gonzalez vs. Alessandro Giannessi - Vzájomné zápasy
02.07.14 | 1. kolo | Maximo Gonzalez | Alessandro Giannessi | 7-64, 6-2 | detail zápasu | Todi Challenger | antuka |
12.02.12 | 2. kolo kval. | Maximo Gonzalez | Alessandro Giannessi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
05.07.11 | 1. kolo | Alessandro Giannessi | Maximo Gonzalez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | San Benedetto | antuka |
Maximo Gonzalez form & Alessandro Giannessi form
Maximo Gonzalez - posledné zápasy
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Corentin Denolly | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Guido Andreozzi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Mikael Ymer | 6-1, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Hugo Gaston | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Francavilla Challenger - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Pietro Licciardi | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
San Francisco - tvrdý I. | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.18 kvalifik. | vs. Jenson Brooksby | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Sem Verbeek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Dallas Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.18 kvalifik. | vs. Inigo Cervantes | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Ruben Gonzales | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
Newport Beach - tvrdý | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo | vs. Casper Ruud | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Daniel Munoz-De La Nava | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.17 2. kolo | vs. Horacio Zeballos | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
10.10.17 1. kolo | vs. Joao Souza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.17 1. kolo kval. | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.17 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Scheveningen Challenger - antuka | ||||
20.07.17 2. kolo | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.17 1. kolo | vs. Clement Geens | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.17 2. kolo kval. | vs. Paul-Henri Mathieu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Marburg Challenger - antuka | ||||
05.07.17 2. kolo | vs. Arthur De Greef | 5-7, 5-7 | detail zápasu |
Alessandro Giannessi - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu |