ZÁPAS
14.08.17 | 1. kolo | Maxime Pauwels | Benjamin Dhoe | 6-4, 7-64 | Belgium F9 | antuka |
ŠTATISTIKY
Maxime Pauwels | Benjamin Dhoe | |
1. podanie % | 44/67 (66%) | 51/68 (75%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/44 (61%) | 31/51 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/23 (61%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 3/3 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/68 (44%) | 26/67 (39%) |
Vyhrané body celkom | 71/135 (53%) | 64/135 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Maxime Pauwels vs. Benjamin Dhoe - Vzájomné zápasy
23.08.18 | 2. kolo | Benjamin Dhoe | Maxime Pauwels | 7-61, 7-5 | detail zápasu | Belgium F9 | antuka |
14.08.17 | 1. kolo | Maxime Pauwels | Benjamin Dhoe | 6-4, 7-64 | detail zápasu | Belgium F9 | antuka |
17.07.17 | 1. kolo | Maxime Pauwels | Benjamin Dhoe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Belgium F5 | antuka |
16.06.16 | 2. kolo | Benjamin Dhoe | Maxime Pauwels | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Belgium F1 | antuka |
Maxime Pauwels form & Benjamin Dhoe form
Maxime Pauwels - posledné zápasy
M15 Lambermont - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 1-6, - Maxime Pauwels - skreč | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | - | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
11.09.21 štvrťfinále | vs. Mariano Kestelboim | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.21 semifinále | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.21 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.21 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Joppe Van Malderen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Guillaume Jacob | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Eyers | Maxim Eyers - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 1-4, - Maxime Pauwels - skreč | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Miguel Damas | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.20 kvalifik. | vs. Alejandro Vedri Asensi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 6-4, 6-76, 8-10 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
01.11.19 štvrťfinále | vs. Stefan Seifert | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Remy Bertola | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Oskar Irdoja | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-75, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Luis Faria | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Benjamin Dhoe - posledné zápasy
M15 Duffel - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Maia 1 - antuka | ||||
06.12.21 kvalifik. | vs. Lorenzo Bocchi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 kvalifik. | vs. Tim Sandkaulen | 6-73, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
27.08.21 štvrťfinále | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.21 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo | vs. Loic Cloes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
19.08.21 2. kolo | vs. Joris De Loore | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
17.08.21 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Esch/Alzette - antuka | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Alexander Kotzen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Dominik Palan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
01.04.21 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.03.21 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 7-63, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
23.02.21 1. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Dennis Novikov | 2-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
16.02.21 1. kolo kval. | vs. Peter Bertran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Amr Elsayed | 7-64, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.11.20 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-5, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
25.11.20 1. kolo | vs. Mathias Klimovicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu |