ZÁPAS
11.03.19 | kvalifik. | Maxime Mora | Vasko Mladenov | 1-6, 7-66, 10-8 | M15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Maxime Mora vs. Vasko Mladenov - Vzájomné zápasy
11.03.19 | kvalifik. | Maxime Mora | Vasko Mladenov | 1-6, 7-66, 10-8 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Maxime Mora form & Vasko Mladenov form
Maxime Mora - posledné zápasy
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Max Dahlin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 štvrťfinále | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Valentin Lapalu | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Matteo Martineau | 2-6, 7-67, 6-72 | detail zápasu | |
18.08.23 štvrťfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Jonas Schaer | 6-3, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-73, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Stijn Paardekooper | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
02.07.23 semifinále | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.23 štvrťfinále | vs. Henri Squire | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Alessio Basile | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Paul Cayre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Benjamin Martin | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Luis Francisco | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.23 štvrťfinále | vs. Pierre Delage | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Vasko Mladenov - posledné zápasy
M15 Burgas - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Temov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
13.04.19 štvrťfinále | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.19 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Samuel Pointon | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.19 kvalifik. | vs. Maxime Mora | 6-1, 6-76, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Mikhail Korovin | 6-3, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.19 kvalifik. | vs. Boris Fassbender | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Adelchi Virgili | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.19 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-0, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.19 kvalifik. | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Jaime Fermosell Delgado | 1-4, - Vasko Mladenov - skreč | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Julius Tverijonas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F33 - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-2, 6-4 | detail zápasu |