ZÁPAS
22.10.19 | 1. kolo | Maxime Cressy | Kacper Zuk | 7-65, 3-6, 6-1 | Hamburg Challenger | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Maxime Cressy | Kacper Zuk | |
1. podanie % | 65/95 (68%) | 39/83 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 57/65 (88%) | 28/39 (72%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/30 (33%) | 28/44 (64%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 1/11 (9%) |
Vyhrané body z returnu | 27/83 (33%) | 28/95 (29%) |
Vyhrané body celkom | 94/178 (53%) | 84/178 (47%) |
Dvojchyby | 10 | 3 |
Esá | 19 | 4 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Maxime Cressy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maxime Cressy | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maxime Cressy | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maxime Cressy | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Maxime Cressy | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Maxime Cressy | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maxime Cressy | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maxime Cressy | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maxime Cressy | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Maxime Cressy | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Maxime Cressy | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Maxime Cressy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Maxime Cressy | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Kacper Zuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maxime Cressy | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Kacper Zuk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maxime Cressy | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Maxime Cressy vs. Kacper Zuk - Vzájomné zápasy
29.10.21 | štvrťfinále | Maxime Cressy | Kacper Zuk | 6-77, 6-4, 7-64 | detail zápasu | Ismaning Challenger | koberec |
22.10.19 | 1. kolo | Maxime Cressy | Kacper Zuk | 7-65, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Hamburg Challenger | tvrdý I. |
Maxime Cressy form & Kacper Zuk form
Maxime Cressy - posledné zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. David Goffin | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Marton Fucsovics | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
18.02.24 kvalifik. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Felix Auger Aliassime | 6-73, 6-78 | detail zápasu | |
11.02.24 kvalifik. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-76, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Rinderknech | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 7-66, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Martin Damm | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Peniston | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Joris De Loore | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 7-65, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Christopher O'Connell | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 2-6, 6-1, 6-71 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Martin Damm | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
17.09.23 finále | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 2-0, Benjamin Bonzi - skreč | detail zápasu |
Kacper Zuk - posledné zápasy
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Alastair Gray | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktor Frydrych | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 7-612, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jiri Vesely | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Illya Marchenko | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Luca Giacomini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Johannus Monday | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Max Cunat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
17.08.23 štvrťfinále | vs. Elias Ymer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 2-6, 6-77 | detail zápasu |